Besob Logo

CNC EĞİTİMİ KATILIMCI LİSTESİ

CNC  EĞİTİMİ  KATILIMCI LİSTESİ

Eğitim Kursu Katılımcı Seçimi  Sonucu

Bursa Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği tarafından Türkiye İş Kurumu İşbirliği ve Bursa Elektronikçiler Odası ortaklığı ile  duzenlenen CNC Tezgah Operatörlüğü  Eğitimi  katılımcı seçimi sonuçları belli olmuştur. Eğitimler iki grup halinde yapılacaktır.

Eğitim 24.11.2010 Çarşamba günü başlayacaktır. Aşağıda seçim listeleri verilmiştir. yer alan kişilerin Sabah grubunda Asıl listede yer alan kursiyerlerin 24.11.2010 Çarşambagünü 08:00 de  , öğlen  grubunda Asıl listede yer alan kursiyerlerin 24.11.2010 Çarşambagünü 12:30 da  BESOB Eğitim Merkezi Beşevler Küçük Sanayi Sitesi 29. Sk No 2 (cami arkası) Nilüfer /Bursa adresindeki eğitim merkezimizde hazır bulunmaları gerekmektedir.  Asıl liste katılımcılarında değişiklik olma gereksinimi halinde kursun ilk haftası içinde yedek listede yer alan kişiler ayrıca telefonla ulaşılarak eğitime davet edilecektir.

İlgililere duyurulur.

Katılımcı  Listesi

SABAH GRUBU  (08:00-12:30 saatleri arasında yapılacaktır)

ASIL LİSTE

 

 

1

20302817496

YASİN PAZARLI

2

15409813854

EROL ADALI

3

17839704672

MURAT KARPUZ

4

18983828108

KERİM TAŞAN

5

33979963762

MURAT GİTGÖR

6

37780027026

KAMİL TEMEL

7

16375731418

MÜMİN SAYIN

8

21367854556

ORHAN ATMACA

9

21898582676

İSMAİL ALTINKİLİT

10

11275936284

AHMET MERİNOS

11

21472798134

SERVET İLBAY

12

51967598482

İSMAİL ÇETİNKAYA

13

60508178656

ZEKİ DURSUN

14

10261932026

SERDAR AYDIN

15

21271599758

VOLKAN ERSAN

16

20713876228

ABDÜLKERİM ŞAHİN

17

44980082038

SERHAT DOĞAN

18

25594455616

EMRAH YÜREKLİ

19

11269933206

ALİ İBİCAN

20

21025585716

KENAN YILMAZ

 

YEDEK LİSTE

 

1

21859348358

KADİR ARMUT

2

45937897316

OSMAN YAVUZ

3

28222255480

SEZER ÖZNAR

4

19774666152

MEHMET ŞAKAR

5

22765530752

EMİN DEMİR

6

45379797540

MURAT COŞKUN

7

41431274714

FUAT ŞİMŞEK

8

17860062628

EYÜP ŞENGÜL

9

13432878994

YİĞİT ŞENMAN

10

51952299462

CÜNEYT ÖZENDİK

 

 

ÖĞLE GRUBU (13:00-17:30 saatleri arasında yapılacaktır)

ASIL LİSTE

 

1

26744467718

FERHAT BAYRAKLI

2

33688203036

ERTUĞRUL GÜLYOL

3

23320740944

MURAT YEŞİL

4

56215106310

ERHAN SARAÇOĞLU

5

19093531756

AHMET SAYILGAN

6

34933148522

MUSTAFA TOSUN

7

10375930086

KEMAL KALAN

8

30919297178

ELDAR KAHRAMAN

9

67717176046

SERDAR SAĞLAM

10

34399163558

YASİN ERDEM

11

18475375066

SAMET ÇALIŞKAN

12

10186969190

MESUT ELİBOL

13

12460910430

BİRCAN GÜLER

14

39547356462

MEDET EKİNCİ

15

27562392084

BURAK SÜZER

16

47053005262

ÖZKAN POLAT

17

22687176458

ULAŞ BATUR

18

10672955690

SERVET SEZGİN

19

43783120794

İSMAİL KOÇAK

20

68554267058

CAFER NİYAZ

 

YEDEK LİSTE

1

19765666444

MUHAMMET ŞAKAR

2

33295179526

TAYYAR TALEP

3

10463680176

GÜRCAN PETMEZCİ

4

15083936634

SELİM DEMİR

5

40477131388

MEHMET KURT

6

35239147868

OĞUZHAN DEMİR

7

11059941268

OSMAN ESEN

8

23156490112

YASİN BALCI

9

26560408742

ÖZKAN DEMİRTAŞ

Haberin Diğer Resimleri