Besob Logo

2009 YILI İKİNCİ GENEL SEKRETERLER TOPLANTISI YAPILDI

2009 YILI İKİNCİ  GENEL SEKRETERLER TOPLANTISI YAPILDI

BESOB 2009 Yılı 2. Dönem Genel Sekreterler Toplantısı Uludağ’da ULUKARDEŞLER  Otelde gerçekleştirildi. BESOB Genel Sekreteri Ramazan TUNCER’ in yönettiği toplantıda, TESK Eğitim ve Teşkilatlandırma Müdürü Nevin DAĞ, BESOB Muhasebe danışmanı M Fethi ELİŞEN genel sekreterlere yıl sonu muhasebe ve 2010 Ocak, Şubat ve Mart aylarında yapılacak genel kurullarla ilgili çeşitli bilgiler sundu.

“Esnaf sanatkâr varsa odalar var, odalar varsa birlik var, birlikler varsa konfederasyon var. Sonuçta bizlerin burada olmasının sebebi esnaf ve sanatkârlarımız” diyen BESOB Genel Sekreteri Ramazan TUNCER, esnaf ve sanatkâra verdikleri hizmetlerden, güler yüzden dolayı genel sekreterlere teşekkür etti.

Açılış konuşmasını yapan BESOB Başkan Vekili  Hüseyin KÖSE, Bursa esnaf odaları birliği olarak çok iyi bir durumda bulunduklarını söyledi. Bu durumla ilgili olarak tüm genel sekreterlere teşekkür eden KÖSE, “Esnaf ve sanatkârlarımızdan hiçbir şikâyet almıyoruz. Bu büyük başarıdır. Özveri gerektirir. Ben hepinize bu durumdan dolayı teşekkür ederim” dedi. Başkan ARİF TAK’ın size selamlarını getirdim diyen KÖSE, Yönetim olarak genel sekreterlerimize her zaman destek verdiklerini ve sizler bizim yüzümüzü ağarttıkça biz de sizlere iyi imkânlar sunacağız diye konuştu.

BESOB Muhasebe danışmanı M Fethi ELİŞEN, toplantıya katılan genel sekreterlere tek düzen muhasebe ile ilgili bilgi verdi. Genel sekterlerin sorularını yanıtlayan Elişen, karşılaşılan sorunların çözümlerini sundu.

TESK Eğitim ve Teşkilatlandırma Müdürü Nevin DAĞ hazırladığı sunuyu ve genel sekreterlerin sordukları ve takıldıkları konular ile ilgili bilgi verdi. Genel sekreterlerin konuyla ilgili soruları olduğunda istedikleri zaman kendisini arayabileceklerini söyledi.

Toplantıda BESOB Yönetim Kurulu da hazır bulundu. Toplantı sonunda cumartesi ve Pazar günü genel sekreterler yağan karla birlikte yılın stresini attılar.

Haberin Diğer Resimleri