Besob Logo

İŞKUR GENEL MÜDÜRÜ DOÇ.DR MUSTAFA KEMAL BİÇERLİ BESOB''U ZİYARET ETTİ

İŞKUR GENEL MÜDÜRÜ DOÇ.DR MUSTAFA KEMAL BİÇERLİ BESOB''U ZİYARET ETTİ

Türkiye İş Kurumu Genel Müdürü Doçent Dr.Mustafa Kemal BİÇERLİ , Türkiye İş Kurumu Genel Müdür Yardımcısı Kazım YİĞİT ve Türkiye İş Kurumu Bursa İl Müdürü Kasım TİLKİ ile birlikte BESOB İşletmelerüstü Eğitim Merkezi'nde İŞKUR ile  BESOB,Bursa Elektronikçiler Odası ve Bursa Tuhafiyeciler Odası'nın  işbirliği ile devam ettirilen eğitim kurslarını ziyaret etti.

28. Mayıs 2010 da yapılan ziyaret sırasında eğitimlerin gerçekleştirildiği teorik eğitim sınıfları ve pratik uygulama sınıflarında incelemelerde bulunan Türkiye İş Kurumu heyeti öğrencilerle de birebir görüştü ve eğitimcilerden sürece ilişkin bilgi aldı .

Eğitim çalışmaları ve işgücü piyasasının nitelikli eleman ihtiyacına  ilişkin olarak BESOB Başkanı Arif TAK ,BESOB Başkan Vekili Hüseyin KÖSE ,Bursa Elektronikçiler Odası Başkanı Talat DEMİRCAN,Bursa Elektronikçiler Odası Başkan Vekili Ali HAKYEMEZ,BESOB Eğitim Müdürü Gülbin OKUR ve Bursa Elektronikçiler Odası Genel Sekreteri Gürkan GÜRKAYNAK ile görüş alışverişinde bulunan Genel Müdür Doçent Dr.Mustafa Kemal BİÇERLİ eğitim ve istihdam edilebilirlik ilişkisine vurgu yaptı.

Konuşmaların ardından BESOB Başkanı Arif TAK tarafından Türkiye İş Kurumu Genel Müdürü Doçent Dr.Mustafa Kemal BİÇERLİ , Türkiye İş Kurumu Genel Müdür Yardımcısı Kazım YİĞİT ve Türkiye İş Kurumu Bursa İl Müdürü Kasım TİLKİ 'ye çini plaket takdim edildi .

Haberin Diğer Resimleri