Besob Logo

2010 ARALIK AYI GENEL SEKRETER EĞİTİM TOPLANTISI YAPILDI

2010 ARALIK AYI GENEL SEKRETER EĞİTİM TOPLANTISI YAPILDI

BESOB 2010Yılı 2. Dönem Genel Sekreterler Toplantısı BESOB Esnaf Hizmet Binası toplantı salonunda 28.12.2010 günü gerçekleştirildi. BESOB Genel Sekreteri Ramazan TUNCER, BESOB Eğitim Müdürü Gülbin OKUR ,BESOB Muhasebe danışmanı M Fethi ELİŞEN genel sekreterlere eğitim verdi.  Programın açılış konuşmasını yapan BESOB Başkan Vekili  Hüseyin KÖSE, Bursa esnaf odaları birliği olarak çok iyi bir durumda bulunduklarını söyledi.Hüseyin KÖSE özverili çalışmaları ve Esnaf odaları seçim sürecinin doğru biçimde işlemesine verdikleri katkıdan dolayı  genel sekreterlere teşekkür etti. BESOB Genel Sekreteri Ramazan TUNCER, esnaf ve sanatkâra verdikleri hizmetlerden, güler yüzden dolayı genel sekreterlere teşekkür etti.

Daha sonra Sanayi ve Ticaret Bakanlığı tarafından yapılan stratejik planlamalar doğrultusunda oluşturulan ESDEP (Esnaf ve Sanatkârlar Değişim, Dönüşüm, Destek (3D) Strateji Belgesi ve Eylem Planı ) çalışmalarına ilişkin sunum yaptı  . Açılış konuşmasını yapan BESOB Eğitim Müdürü Gülbin OKUR, genel sekreterlere 2011 eğitimleri için yararlanabilecekleri fon kaynakları hakkında bilgi verdi.Bursa Bilecik Eskişehir(BEBKA) TR 41 kalkınma ajansı ve faaliyetlerini anlattı. BESOB Muhasebe danışmanı M Fethi ELİŞEN, toplantıya katılan genel sekreterlere tek düzen muhasebe ile ilgili bilgi verdi. Genel sekterlerin sorularını yanıtlayan Elişen, karşılaşılan sorunların çözümlerini sundu.

Toplantı BESOB a bağlı odaların genel sekreterleri anlatılan konulara ilişkin soruları görüş ve önerilerini belirtmesi  ve konuşmacıların ilgili konularda bilgi vermesi ile sona erdi .

Haberin Diğer Resimleri