Besob Logo

KESTEL BELEDİYE BAŞKANI YENER ACAR BESOB BAŞKANI ARİF TAK’I ZİYARET ETTİ.

KESTEL BELEDİYE BAŞKANI YENER ACAR  BESOB BAŞKANI ARİF TAK’I ZİYARET ETTİ.

KESTEL BELEDİYE BAŞKANI YENER ACAR VE KESTEL A.K.P İLÇE BAŞKANI NAZİF AYDIN BESOB BAŞKANI ARİF TAK’I ZİYARET ETTİLER. 

BAŞKAN YENER ACAR; KESTELDE YAPILACAK BESOB SANAYİ SİTESİNİN KESTELE ARTILAR GETİRECEĞİNİ VE PROJEJİ DESTEKLEDİKLERİNİ SÖYLEDİ. BİZİM BEŞ PROJEMİZDEN BİRİNCİSİ BESOB SANAYİ SİTESİ. İKİNCİSİ BURSA- RAYIN KESTELE UZAMASI, ÜÇÜNCÜSÜ TOPLU KONUT PROJESİ, DÖRDÜNCÜSÜ GÖLBAŞI DOĞA PARKI PROJESİ VE KESTEL TEKNİK ÜNİVERSİTE PROJESİDİR. BU BEŞ PROJE KESTELİ YÜCELTECEK, KESTELİ ŞEHRİN BATISIYLA DOĞUSUNU KUCAKLAYACAK PROJEDİR DEDİ.BESOB BAŞKANI TAK’İSE SAYIN BELEDİYE VE İLÇE BAŞKANINA, DİĞER İLÇELERİN BAŞKANLARINA, BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANINA MECLİS ÜYELERİNE, İLGENEL MECLİSİ BAŞKANI VE MECLİS ÜYELERİNE, PROJEYE DESTEK VEREN MİLLETVEKİLLERİNE, VALİMİZ VE BAKANIMIZA VE BAŞBAKANIMIZA HUZURUNUZDA TEKRAR TEŞEKKÜR EDERİM DEDİ.    

BU PROJE ESNAF VE SANATKARLARIN VAR OLUŞ PROJESİ OLUP ONLARI SAĞLIKSIZ MEKANLARDAN SAĞLIKLI ÇALIŞACAKLARI MODERN ALANLARDA TAŞINMALARINI SAĞLAYACAK VE ŞEHRİMİZİN MESKUN MAHALLERİNİ DE RAHATLATACAK MODERN BİR PROJEDİR. DEDİ.                      

TAK ‘’BU PROJE İLE BİRLİKTE ULAŞIM KONUT SORUNLARININDA ÇÖZÜME KAVUŞMASINI HEYECANLA TAKİP EDİYORUZ DEDİ.

TAK’’BİZ TEKNİK ÜNİVERSİTENİN KESTELDE YAPILMASINI BAŞINDAN BERİ SAVUNUYORUZ ÇÜNKÜ SANAYİ ÜNİVERSİTE YAKIN VE MÜŞTEREK ÇALIŞMALI GÖRÜŞÜNDEYİZ. DEDİ.

TOPLANTIYA BESOB YÖNETİMİ VE KESTELDEKİ ODA VE ESNAF KEFALET BAŞKANLARI KATILDI

Haberin Diğer Resimleri