Besob Logo

EWE Turkey Holding’den BESOB Üyesi Esnaflara Özel, Enerji ve Dijital Desteği

EWE Turkey Holding’den BESOB Üyesi Esnaflara Özel, Enerji ve Dijital Desteği

EWE TURKEY HOLDİNG’DEN BESOB ÜYELERİNE ÖZEL KAMPANYA

EWE Turkey Holding’in Bursa Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanlığı (BESOB) üyelerine özel hazırladığı kampanyada, tüm işletmelerin önceliği haline gelen enerji verimliliği ve dijital dönüşümden esnafın daha fazla faydalanması hedefleniyor. Elektrik, doğal gaz, telekomünikasyon ve enerji verimliliği gibi çoklu hizmetlerin birlikte sunulduğu ilk kurumsal iş birliği protokolü, 90.000 esnaf ve sanatkârın üye olduğu, ülkemizin 4. büyük esnaf kuruluşu BESOB’a bağlı meslek odaları üyelerinin iş yeri, ev ve çalışanlarına internet, elektrik ve telefon hizmetlerinde kolaylıklar sunarken, esnafa uzun süreli dijital çözümler ve enerji desteği sunuyor.

Almanya’nın en büyük enerji şirketlerinden EWE AG’nin Türkiye pazarındaki faaliyetlerini yürüten EWE Turkey Holding, ülkemizin en önemli esnaf kuruluşlarından biri olan BESOB ile iş süreçlerinin daha verimli hale gelmesini sağlayan bir projeye imza attı. EWE Turkey Holding’in geçtiğimiz günlerde kamuoyuna duyurduğu iş birliği kapsamında, esnafın hem iş yeri hem de evinde elektrik, telefon internet hizmetlerine daha kolay ve daha hızlı ulaşması hedefleniyor.

EWE Grup Şirketleri çatısı altında yer alan Bursagaz, EWE Enerji, Enervis ve Millenicom şirketlerinin sunduğu hizmetlerden esnafın daha fazla faydalanmasını hedefleyen kampanya kapsamında; telefon ve internetini Millenicom’dan temin eden üyelerin, aidatına katkı ya da ilk 3 ay ücretsiz hizmet sağlanıyor. Elektrik hizmetlerini EWE Enerji’den alarak kampanyaya katılan üyelere ise 2 yıl zamlanmayan elektrik ve üyelik aidatı ya da %10 indirimli elektrik sunuluyor. Etüt ve belgelendirme işlemlerinde geçerli birim fiyatlar üzerinden %20’den başlayan ekstra indirimlerin de yer aldığı kampanyada; süratli işlem ve hızlı çözüm imkânları sunan ayrıcalıklı (VIP) müşteri hizmetleri gibi seçenekler de yer alıyor.

BESOB üyelerine özel fiyat ve şartlar ile hazırlanan bu kampanya, EWE Turkey Holding Genel Müdürü Dr. Frank Quante, BESOB Başkanı Arif Tak, BESOB Meslek Odası Başkan ve üyeleri ile holding yetkililerinin yer aldığı Crowne Plaza Bursa Otel’de gerçekleştirilen bir organizasyonla geçtiğimiz günlerde kamuoyuna duyuruldu. EWE Turkey Holding’in BESOB ile başlattığı bu kampanya sayesinde, Türkiye ekonomisine yön veren esnaf ve sanatkârların günün koşulları ile değişen ihtiyaçlarına çözüm sağlamak ve bu sayede ekonomiye fayda sağlaması hedefleniyor.


İLETİŞİM BİLGİLERİ

BURSAGAZ 444 11 33
MİLLENİCOM 0850 333 0 444
EWE ENERJİ 444 7 393
ENERVİS 0224 800 28 50

Haberin Diğer Resimleri