Besob Logo

Sayın Kemal Demirel ve Yönetim Kurulu üyeleri birliğimizi ziyarette bulundular.

Sayın Kemal Demirel ve Yönetim Kurulu üyeleri birliğimizi ziyarette bulundular.

22-23. Dönem CHP Bursa Milletvekili ve Demiryolu Sevdalıları Derneği Başkanı Sayın Kemal Demirel ve Yönetim Kurulu üyeleri birliğimizi ziyarette bulundular. 

BESOB toplantı salonunda 11:00 ' da başlayan ziyaretlerin de Sayın Kemal Demirel Bursa'da ki Demir yolu hattının açılabilmesi için verdiği 21 yıllık mücadelesini anlatarak sadece Bursa 'nın değil Türkiye 'de tamamlanması gereken çok önemli bir proje olduğunu 2019 yılı tasarruf tedbirleri çerçevesinde değerlendirmemesini ve proje için verilen tamamlanma tarihi olan 2019 da bitirilmesi gerektiğini belirtti. Geçmişteki mücadelesinde yanında olduğunu söylediği BESOB Başkanı Sayın Arif TAK 'tan desteklerine devam etmelerini rica etti. 

Söz alan BESOB Başkanı Arif TAK bu büyük projenin çok faydalı olduğunu ve ivedi olarak bitirilmesi gereken proje olduğunun altını çizerek desteklerinin , geçmişte olduğu gibi bundan sonra da Bursa da ki yaklaşık 100.000 civarında olan esnaf ve sanatkarların da desteğinin devam edeceğini belirterek ziyaretlerinden dolayı Sayın Kemal Demirel ve heyetine teşekkürlerini iletti. 

Son olarak Sayın Kemal Demirel BESOB anı defterine duygularını yazarak BESOB' tan teşekkür ederek ayrıldı.

Haberin Diğer Resimleri