Besob Logo

BESOB Başkanlar Kurulumuz BESOB Eğitim Merkezimiz'de gerçekleştirildi.

BESOB Başkanlar Kurulumuz BESOB Eğitim Merkezimiz'de gerçekleştirildi.

Bursa Esnaf ve Sanatkar Odalar Birliğimiz, 5362 sayılı Esnaf ve Sanatkarlar Meslek Kuruluşları Kanunun 21'nci maddesi uyarınca her yıl Eylül ayında yapılması gereken Başkanlar Kurulu toplantısını bu yıl bilim kurulu tavsiyeleri doğrultusunda salgın tedbirlerini alarak BESOB Eğitim Merkezinde gerçekleştirdi.

Başkanlar Kurulu Divan Başkanlığı'na BESOB Başkanı Arif Tak, Divan ikinci Başkanlığı'na Bursa Kuaförler Odası Başkanı Saliha Geçici seçildi. Katip üyeliklere ise; Bursa Tekel Bayileri Odası Başkanı Sebahattin Yıldırım, Bursa Elektronikçiler Odası Başkanı Ali Öztürk ve Bursa Pastacılar Odası Başkanı Necip Daş seçildiler.

BESOB Eğitim Merkezimizde gerçekleştirilen 2020 yılı Başkanlar Kurulu toplantısına Oda Başkanlarımız, Başkan Vekilleri ve Oda Yönetim Kurulu Üyeleri katılım gösterdiler.

Bursa Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliğimizin gerçekleştirmiş olduğu 1 yıllık faaliyetlerin değerlendirildiği toplantıda ayrıca; tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de yaşanan kovid 19 pandemisi nedeniyle esnaf ve sanatkarlarımızın karşılaştığı sorunları dile getiren ve çözüm yolları için tüm güçleriyle çalıştıklarını belirten Birlik Başkanımız Sn. Arif Tak Başkanlar Kuruluna Katılım gösteren tüm oda başkanlarına teşekkürlerini  iletirken üllkemizin ve dünyanın yaşadığı bu buhranın biran önce atlatılmasını ve sağlıklı günlere dönülmesini temenni etti.

Haberin Diğer Resimleri