Besob Logo

2014 Yılında Yapılan Genel Kurullarda Oluşan Oda Başkan ve Yönetim Kurulları

1-BURSA AYAKKABICILAR VE BENZERLERİ ODASI
YÖNETİM KURULU ASIL ÜYELERİ
1-İBRAHİM AYTEKİN(BAŞKAN)
2-ZEKERİYA KURTULUŞ
3-FETHİ ÇAKIR
4-FATİH KORUCU
5-ENGİN KAÇAR
6-ENDER VATANSEVER
7-MUSTAFA ACAR
Genel Sekreter: SEMAHAT KIZAK
2-BURSA BAKKALLAR ODASI
YÖNETİM KURULU ASIL ÜYELERİ
1-MUHAMMED NURİ ÖRS
2-FAHRETTİN UŞEN
3-MEHMET EMİN YILDIRIM
4-ADİL SAKA
5-ÖZNAR ALAN
6-AHMET ALTIN
7-ERKAN KÖTÖKLİ
8-BÜLENT ÇAĞLAR
9-METİN AYDIN
10-CAHİT BATTAL
11-ŞERİF İŞLEYEN
Genel Sekreter: NURSEVEN DEĞİRMENCİOĞLU
3-BURSA BAR TAVERNA VE GAZİNOCULAR ODASI
YÖNETİM KURULU ASIL ÜYELERİ
1-AHMET DALGIÇ(BAŞKAN)
2-İHSAN ALDIN
3-ÖMER GÜMÜŞ
4-KEMAL PEHLİVAN
5-ALİ RAİF ERTE
6-AKIN DEMİRAL
7-CEVAT MİLLİYETÇİ
Genel Sekreter: YOK
4-BURSA BERBERLER ODASI
YÖNETİM KURULU ASIL ÜYELERİ
1-MUSTAFA OCAK(BAŞKAN)
2-HÜSMEN ONUR
3-SEZAİ KAHRAMAN
4-İDİRİS ÖZKAN
5-RIDVAN DOĞAN
6-MUSTAFA NEZOR
7-MUHAMMET AY
8-SERKAN BAHAR
9-HÜDAVERDİ TAŞ
Genel Sekreter: ARZU ARTIK
5-BURSA BÜTANGAZ SATICILARI ODASI
YÖNETİM KURULU ASIL ÜYELERİ
1-MURAT ÖZKARAYURT(BAŞKAN)
2-HÜSEYİN YILDIZ
3-SİNAN YAMAN
4-MEHMET ERDEM
5-ATIF PETRİÇLİ
6-SÜLEYMAN YÜKSEL
7-HASAN YAVUZ
Genel Sekreter: ÖZLEM ÇELİK
6-BURSA CAMCILAR VE AYNACILAR ODASI
YÖNETİM KURULU ASIL ÜYELERİ
1-ORHAN ŞEN (BAŞKAN)
2-BAHATTİN ÖZGÜL
3-AYHAN MUTLU
4-NECATİ GÜLER
5-ALİ DEMİRTAŞ
6-ALİ İHSAN AKIRMAK
7-SERKAN DEMİRBÜKEN
Genel Sekreter: KENAN AKKAYA
7-BURSA ÇİÇEKÇİLER ODASI
YÖNETİM KURULU ASIL ÜYELERİ
1-ERTAN TANIRGAN (BAŞKAN)
2-TURGAY ALTUN
3-KADİR DURAK
4-KUBİLAY ÜNER
5-ALİ ÖZDEMİR
6-MURAT YILDIZ
7-HAKAN KÖKEN
Genel Sekreter: ERCAN YILDIRIM
8-BURSA DEMİR VE MADENİ İŞLER SANATKARLARI ODASI
YÖNETİM KURULU ASIL ÜYELERİ
1-ALİ KUNTER (BAŞKAN)
2-İZZET GÜVEN
3-SAADETTİN TEZER
4-İBRAHİM GÜNEL
5-RECEP KANCEVİZOĞLU
6-MUAMMER ERTUĞRUL
7-KENAN KUMOVALI
8-İEKREM YAĞIZ
9-YUSUF PEKER
Genel Sekreter: FİKRİYE MAÇO
9-BURSA DOKUMACILAR ODASI
YÖNETİM KURULU ASIL ÜYELERİ
1-İLYAS ALBAYRAK (BAŞKAN)
2-İRFAN ŞAHİNKAYA
3-AYDIN ÇİTİL
4-MEHMET KUŞ
5-GÜRAY YİĞİTOĞLU
6-MUSTAFA EKİNCİ
7-SEZAYİ SÜMER
Genel Sekreter: ALİ TAYYAR
10-BURSA ELEKTRİK TEKNİSYENLERİ ODASI
YÖNETİM KURULU ASIL ÜYELERİ
1-YILMAZ DUMAN(BAŞKAN)
2-AYDIN ÇETİNKAYA
3-AHMET ŞAHİN
4-AHMET ERTEN
5-YUSUF YAVUZ
6-HAMDİ TOSUN
7-ADEM ÜNSAL 0 532 453 49 75 – 0 545 568 10 05
Genel Sekreter: NİHAL DEMİR
11-BURSA ELEKTRONİKÇİLER ODASI
YÖNETİM KURULU ASIL ÜYELERİ
1-TALAT DEMİRCAN(BAŞKAN)
2-ALİ HAKYEMEZ
3-TURGAY YILDIRIM
4-SERKAN GÜL
5-ERDİNÇ OSMANCIKOĞLU
6-ERCAN BAYINDIR
7-ALİ ÖZTÜRK
8-MUSTAFA ALBAYRAK
9-TURGUT DİKBIYIK
Genel Sekreter: MURAT ÜLKER
12-BURSA EMLAK MÜŞAVİRLERİ ODASI (OLAĞANÜSTÜ)
YÖNETİM KURULU ASIL ÜYELERİ
1-ERDAL ÇELEBİ (BAŞKAN)
2-DOĞAN YÜCEL
3-YUNUS ŞEN
4-ADNAN İNANÇ
5-SÜLEYMAN ORHAN
6-MEVLÜT KESER

7-MEHMET AKİF YÜKSELER

8-HÜSEYİN İNCE

Genel Sekreter: GÜLSEVER ÖZAY
13-BURSA FIRINCILAR ODASI
YÖNETİM KURULU ASIL ÜYELERİ
1-ADNAN YILMAZ(BAŞKAN)
2-DOĞAN DEMİR
3-OSMAN AVCİ
4-MAHMUT KARA
5-ŞENOL YÜKSEL
6-BÜNYAMİN ALBAYRAK
7-ŞEREF GÜNER
Genel Sekreter: FATMA YENİADA
14-BURSA FOTOĞRAFÇILAR ODASI
YÖNETİM KURULU ASIL ÜYELERİ
1-KAMİL KONUŞKAN(BAŞKAN)
2-MÜNACETTİN ÖZTÜRK
3-RAŞİT DENİZ
4-VİLDAN ÇANAK
5-AYVAZ VATANSEVER
6-HARUM ESENTÜRK
7-EMİN TAMTÜRK
Genel Sekreter: SİBEL ÇIYRAK
15-BURSA HAZIR ELBİSE ŞAPKA İMALATÇILARI ODASI
YÖNETİM KURULU ASIL ÜYELERİ
1-FİKRET ÖZTAŞ(BAŞKAN)
2-M.KAMİL SALİHOĞLU
3-ALİ DURALİ
4-ERDOĞAN TÜREL
5-İBRAHİM BOZKURT
6-ARİF AKSİPAHİ
7-RAŞİT AYDOĞDU
Genel Sekreter: AZİZE KESKİN
16-BURSA NALBURLAR HIRDAVATÇILAR VE BENZERLERİ ODASI
YÖNETİM KURULU ASIL ÜYELERİ
1-BURAK KIZILÇİM(BAŞKAN)
2-MEHMET MERİÇ
3-MEHMET ERMAN
4-ABDÜLBAKİ ALPASLAN
5-YUSUF KILIÇ
6-HAMİT KILIÇ
7-FETHULLAH GÜLÇEK
Genel Sekreter: JALE ALTUĞ
17-BURSA HURDACILAR VE GERİ DÖNÜŞÜMCÜLER ODASI
YÖNETİM KURULU ASIL ÜYELERİ
1-KERİM ÖZCAN (BAŞKAN)
2-ERTAN ÇOĞUL
3-TAYFUN EŞMA
4-ŞAMMA EMİRE
5-HÜSEYİN NİĞDELİOĞLU
6-DURAN EŞME
7-ALİ GÖKÇE
Genel Sekreter: ALEV ÇIRAK
18-BURSA TENEKECİLER SOBACILAR  SIHHİ TESİSAT ISITMA VE İKLİMLENDİRME SANATKARLARI ODASI
YÖNETİM KURULU ASIL ÜYELERİ
1-BEDRİ GÜLŞEN (BAŞKAN)
2-MEHMET ALİ SAMUK
3-ŞEVKET KOCABALKAN
4-RECEP USLUTAŞ
5-MÜCAHİT ER
6-RECEP ERKEN
7-KASIM DALGIÇ
Genel Sekreter: İNCİ GİRAY
19-BURSA İŞLEMECİLER NAKIŞÇILAR VE BENZERLERİ ODASI
YÖNETİM KURULU ASIL ÜYELERİ
1-NURETTİN MURAT (BAŞKAN)
2-EMİN ŞALVAR
3-ŞEVKET ÇOBANOĞLU
4-FÜRÜZAN ÇAKIR
5-AKİF BOSTANCI
6-MUSTAFA DEMİRCİ
7-İBRAHİM ÇAKIR
Genel Sekreter: GÖNÜL MUSAFFA OKÇU
20-BURSA KAHVECİLER VE BENZERLERİ ODASI
YÖNETİM KURULU ASIL ÜYELERİ
1-YAVUZ ÖZKARAYURT(BAŞKAN)
2-MEHMET CİNGÜ
3-ALİ RIZA KOÇAL
4-RAMAZAN CEYLAN
5-ŞABAN ANIK
6-EFRAİL ŞEN
7-SIBGETULLAH TATLI
8-HASAN KALE
9-EYÜP ÇELİK
10-ŞÜKRÜ KOCA
11-TAMER KIRMIZIYÜZ
Genel Sekreter: PEMBEGÜL KOÇALİ
21-BURSA KAMYONCULAR VE KAMYONETÇİLER ODASI
YÖNETİM KURULU ASIL ÜYELERİ
1-IŞIK HÜSEYİN DAMLAR(BAŞKAN)
2-YUSUF AYDIN
3-ŞABAN SAKALLI
4-RIZA ULUCA
5-MUZAFFER AY
6-MEHMET BAYRAM
7-DURMUŞ UĞURLU
8-HÜSEYİN ULUTAŞ
9-ERCAN CAN
Genel Sekreter: MİNE SERİM
22-BURSA KAROSERİ İMALATÇILARI VE BENZERLERİ ODASI
YÖNETİM KURULU ASIL ÜYELERİ
1-İSMET GÜNEY (BAŞKAN)
2-MUSTAFA BERBER
3-OSMAN GÜNAY
4-MEHMET ALİ ŞAHİN
5-HASAN KUŞKULAR
6-MEHMET GÖKDAĞ
7-SELİM AYTEKİN
Genel Sekreter: HANİFE YİĞİT
23-BURSA KASAPLAR ODASI
YÖNETİM KURULU ASIL ÜYELERİ
1-MUHSİN YILDIZ (BAŞKAN)
2-NAZIM KARAKAŞ
3-NECAT KIRMIZIAY
4-MEHMET TURAN
5-HÜSEYİN ÇETİN
6-LEVENT ABİLİYONDLU
7-MEHMET METİN
Genel Sekreter: SEVİLAY ÖZEVİM
24-BURSA KUAFÖRLER ODASI
YÖNETİM KURULU ASIL ÜYELERİ
1-İLKER HÜSEYİN TAN (BAŞKAN)
2-SALİHA GEÇİCİ
3-GÜRHAN GÜLMEZ
4-SELMA YILMAZ
5-LEVENT AKAN
6-CEMİLE DAVULCUOĞLU
7-SEMA KAHRAMAN
Genel Sekreter:  NEBİYE ALTIN
25-BURSA KUYUMCULAR SAATÇİLER VE BENZERLERİ ODASI
YÖNETİM KURULU ASIL ÜYELERİ
1-İSA ALTIKARDEŞ (BAŞKAN)
2-BÜLENT KILINÇ
3-RİDAYETTİN DEĞİRMEN
4-BÜLENT GENÇ
5-M.FATİH SANDIKÇI
6-RAHMİ GÜLER
7-ALİ NİHAT IRKÖRÜCÜ
Genel Sekreter: EBRU ÖZEN
26-BURSA LOKANTACILAR KEBAPÇILAR KÖFTECİLER VE BENZERLERİ ODASI
YÖNETİM KURULU ASIL ÜYELERİ
1-ARİF TAK (BAŞKAN)
2-BAKİ KARA
3-ABDULLAH VATANSEVER
4-FİKRET NERSE
5-KENAN BİLGİN
6-NEVİM SUVAR
7-MAŞALLAH KOCAMAN
8-MEHMET YASAK
9-MEHMET MURAT ODABAŞI
Genel Sekreter: HARUN BEŞLİ
27-BURSA MARANGOZLAR VE BENZERLERİ ODASI
YÖNETİM KURULU ASIL ÜYELERİ
1-C.YAŞAR KAYAHAN (BAŞKAN)
2-ALAATTİN ÇETİN
3-NECMETTİN KOCAMAN
4-MUSTAFA DOĞRU
5-ŞADİ NURMAN
6-OSMAN KOYUN
7-OSMAN SELAMET
Genel Sekreter: NURAY TOKER ALBEY
28-BURSA MATBAACILAR VE KIRTASİYECİLER ODASI
YÖNETİM KURULU ASIL ÜYELERİ
1-NİHAT İLHAN(BAŞKAN)
2-F. GÖKAY ERBASIN
3-İSMAİL AKAR
4-GÜNER ÇEVİK
5-FADIL GÜLER
6-LEVENT ARAL
7-ASLAN KARAKAYA
Genel Sekreter: GİZEM ZEYBEK
29-BURSA MERMERCİLER KAROCULAR BENZERLERİ ESNAF VE SANATKARLAR ODASI
YÖNETİM KURULU ASIL ÜYELERİ
1-RAMAZAN CAN (BAŞKAN)
2-İBRAHİM ÖZÜNLÜ
3-METİN BİNGÜL
4-MURAT YILDIRIM
5-SERKAN UYGUN
6-SUPHİ GÜNDEN
7-ALİ KALINKARA
Genel Sekreter: HÜLYA CAN
30-BURSA MEYVE SEBZE BİLİMUM AMBALAJ SANDIĞI İMALATÇILARI ESNAF VE SANATKARLAR ODASI
YÖNETİM KURULU ASIL ÜYELERİ
1-HÜSEYİN ŞEVİK (BAŞKAN)
2-ABDÜLKADRİ SELAMET
3-İSMAİL HAVUZ
4-HAYRİ HALİL EKE
5-HAYATİ GÜNGÖR
6-ALİ İHSAN ÖZER
7-UFUK AÇIKGÖZ
Genel Sekreter: FURKAN ATEŞMAN
32-BURSA MİNİBÜSÇÜLER ODASI
YÖNETİM KURULU ASIL ÜYELERİ
1-RAFET BURGAZ (BAŞKAN)
2-SELÇUK DENİZ
3-CEMAL ÇELİK
4-TAHİR UZUN
5-SELÇUK TURUNÇ
6-NESİM DAŞDEMİR
7-KENAN CANSIZ
Genel Sekreter: EMİNE ERGÜVEN
33-BURSA PASTACILAR TATLICILAR SÜT VE SÜT ÜRÜNLERİ ŞEKERCİLER ODASI
YÖNETİM KURULU ASIL ÜYELERİ
1-NECİP DAŞ (BAŞKAN)
2-ARSLAN HACIOĞLU
3-NEDİM AYDINOĞLU
4-MUSTAFA KOÇ
5-RAMAZAN KURTGÖZÜ
6-EYYÜP HİZARDERE
7-SEZGİN ÖZTÜRK
Genel Sekreter: MİNE ORDU
34-BURSA MUHTELİF ESNAF VE SANATKARLAR ODASI
YÖNETİM KURULU ASIL ÜYELERİ
1-A. ÖZKAN İLHAN (BAŞKAN)
2-FAHRİ GÜMÜŞSU
3-M.AKİF EROL
4-BÜNYAMİN TONBUL
5-TUNCAY KIRCOVA
6-RAHMİ SALCI
7-ERKAN KIRCALI
8-SALİH YILDIZ
9-ENGİN BALI
10-TAHİR YILMAZ
11-ERCAN GÖKSU
Genel Sekreter: FİKRİYE SULTANSU
35-BURSA OTO GALERİCİLERİ ODASI
YÖNETİM KURULU ASIL ÜYELERİ
1-HAKAN YANIK (BAŞKAN)
2-SALİH ÖZER
3-AŞGIN ÜNSAL
4-CÖMERT ALTINOVA
5-MİTHAT CANOĞLU
6-AHMET AKSU
7-ALİ EREN SOLUK
Genel Sekreter: FATİH AKKUŞ
36-BURSA OTO BOYACILARI ODASI
YÖNETİM KURULU ASIL ÜYELERİ
1-MEHMET ADAK(BAŞKAN)
2-MÜMİN ÇIKIŞ
3-AHMET ÇAKMAK
4-ATEM AKSOY
5-SONER DOĞU
6-MUSTAFA ÜNEY
7-EKREM ÖZKAN
Genel Sekreter: EMEL TOKER
37-BURSA OTO KAUÇUK VE PLASTİKÇİLER ODASI
YÖNETİM KURULU ASIL ÜYELERİ
1-MUSTAFA GEÇ(BAŞKAN)
2-EKREM ALSAT
3-KEMAL YERLİKAYA
4-EMRULLAH ALBAY
5-CANER TÜTÜNCÜ
6-MUSTAFA BOZKURT
7-ALİ MUTAFOĞLU
Genel Sekreter: ESİN TAŞDEMİR
38-BURSA OTO TAMİRCİLERİ ODASI
YÖNETİM KURULU ASIL ÜYELERİ
1-A.KADİR KARGILI (BAŞKAN)
2-OSMAN KILIÇ
3-İLYAS YOKUŞ
4-İBRAHİM YILMAZ
5-RAMADAN AKPINAR
6-CEMİL KAPTAN
7-TUNCAY BAYIRLI
8-MEHMET EKEN
9-HÜSEYİN YAKIN
Genel Sekreter: VİLDAN KARAYEL
39-BURSA ÖZEL HALK OTOBÜSÇÜLERİ ODASI
YÖNETİM KURULU ASIL ÜYELERİ
1-SADİ EREN (BAŞKAN)
2-MEHMET DENİZ
3-AHMET MALYER
4-RAMAZAN ÇALAN
5-MEHMET ŞAKİR TOSUN
6-ŞÜKRÜ DÜŞ
7-ABDULBAKİ ÇELİK
Genel Sekreter: TÜLAY EMER
40-BURSA SEBZECİLER MEYVECİLER VE BENZERLERİ ODASI
YÖNETİM KURULU ASIL ÜYELERİ
1-İBRAHİM KESKİN (BAŞKAN)
2-ARİF İSTEK
3-TAYYAR CEYLAN
4-HÜSMAN PAS
5-OSMAN SOYDEMİR
6-KAZIM ÖZCAN
7-ALİ ŞEVİK
Genel Sekreter: İNCİ AYDIN
41-BURSA SERVİS ARAÇLARI İŞLETMECİLERİ VE HALK OTOBÜSÇÜLERİ ODASI
YÖNETİM KURULU ASIL ÜYELERİ
1-SADİ AYDIN (BAŞKAN)
2-HİLMİ YAZICI
3-AHMET ÖRENCİK
4-ÖZKAN YAŞAR
5-MUSTAFA MUTLU
6-KEMAL ARMAN
7-ŞABAN NARİN
8-AHMET GÜNDOĞDU
9-CELALETTİN GÜLER
10-MEHMET DEMİRTAŞ
11-MURAT KILINÇ
Genel Sekreter: HARUN KOÇDEMİR
42-BURSA SEYYAR PAZARCILARI ODASI
YÖNETİM KURULU ASIL ÜYELERİ
1-BÜLENT GÜR (BAŞKAN)
2-VAHİT DEMİR
3-NACİ SINAK
4-ALİ OSMAN SANSAR
5-MEHMET AKTAŞ
6-SERDAR ER
7-SADETTİN SALTAN
8-ADEM DOĞAN
9-MUSTAFA FİDAN
Genel Sekreter: MERVE KEÇECİ
43-BURSA SİMİTÇİLER VE UNLU MADDE İMALATÇILARI ODASI
YÖNETİM KURULU ASIL ÜYELERİ
1-ERDAL PINAR (BAŞKAN)
2-KÖKSAL YILDIRIM
3-REŞAT AYDIN
4-VEDAT ÖZKILIÇ
5-BÜLENT ÖĞÜTÇÜ
6-MUSTAFA MEMİŞ
7-LÜTFİ TÜRKMEN
Genel Sekreter: SEVİL ARI
44-BURSA SOĞUTUCU BOBİNAJ ELEKTRİKLİ EV ALETLERİ YAPIMCI VE ONARIMCILARI ODASI
YÖNETİM KURULU ASIL ÜYELERİ
1-RECEP HAKAN ZİYA(BAŞKAN)
2-MUSTAFA BİLGİLİ
3-SALİH MERT
4-YÜKSEL YAŞAR
5-HÜSEYİN BÜRHAN
6-CEVAT ÇİMYAPAN
7-FATİH KOÇ
Genel Sekreter: ÖZGE BALABAN
45-BURSA ŞOFÖRLER VE OTOMOBİLCİLER ODASI
YÖNETİM KURULU ASIL ÜYELERİ
1-HASAN TOPÇU(BAŞKAN)
2-TURGAY KIVILCIM
3-ALİ AKÇA
4-İSMAİL KORKU
5-ZEKERİYA SÖNMEZ
6-MUHARREM YILMAZ
7-ŞERİF BAHAR
8-HÜSEYİN TÜRE
9-VAHİT UYSAL
Genel Sekreter: BÜLENT DURSUN
46-BURSA TEKEL GAZETE BAYİLERİ VE ŞANS OYUNLARI ODASI
YÖNETİM KURULU ASIL ÜYELERİ
1-SEBAHATTİN YILDIRIM (BAŞKAN)
2-ONUR KAHRAMAN
3-SEBAHATTİN YAVUZ
4-İSMAİL GEZER
5-SERHAT ERTUĞRUL
6-ERGÜN TÜRKER
7-EYÜP KUZİK
8-SANİYE DAĞLAR
9-KADİR KANBUR
Genel Sekreter: MÜVEDDET GÖKÇEN
47-BURSA TERZİ KUMAŞÇI ELBİSECİ VE ŞAPKACILAR ODASI
YÖNETİM KURULU ASIL ÜYELERİ
1-NACİ CAMFENER (BAŞKAN)
2-RAMİS YAVUZ
3-RECEP ŞENYİĞİT
4-ÖNDER ÖZGEN
5-HAVVA KAHRAMAN
6-MAHMUT TEKEL
7-ALİ YILMAZ
Genel Sekreter: ZEHRA HOCAOĞLU
48-BURSA TUHAFİYECİLER VE BENZERLERİ ODASI
YÖNETİM KURULU ASIL ÜYELERİ
1-NEDİM ÖZBALABAN (BAŞKAN)
2-GÜLAHMET AYDIN
3-İSMAİL YILMAZ
4-MESUT TÜTÜNCÜ
5-ADNAN KISALAR
6-ALİ AYDIN
7-NEDİM EKLEME
8-NURAY ERVATAN
9-TANER TANRICAN
Genel Sekreter: NEŞE ÖZKAYMAK
49-BURSA BOYA VE DEKORASYONCULAR ODASI
YÖNETİM KURULU ASIL ÜYELERİ
1-FERHAT DAYSALI
2-KİBAR YEŞİL
3-JALE ÇİFÇİ
4-GÜLEN GÖKTAŞ
5-MURAT ÇELİK
6-RECEP KOCA
7-İZZET ALİ EMRE
Genel Sekreter: NİDA ÇİFÇİ
50-BURSA YAYMACILAR VE BENZERLERİ ODASI
YÖNETİM KURULU ASIL ÜYELERİ
1-FAHRETTİN TÜCCAROĞLU(BAŞKAN)
2-REVCİVAN DERELİ
3-NECDET PINARDAĞ
4-AHMET DEMİR
5-İBRAHİM KARACAKAYALILAR
6-MESUT GÖRE
7-FARUK REŞAT ÖZTÜRK
Genel Sekreter: SEVİNÇ NARİN AYIK
51-BURSA YEDEK PARÇACILAR ODASI
YÖNETİM KURULU ASIL ÜYELERİ
1-ALİ İHSAN ÖĞRETEN (BAŞKAN)
2-ALİ GELİŞMEK
3-VEYSEL ŞAHİN
4-SALİM BEKCAN
5-HÜSEYİN YILMAZ
6-NİZAMİ ALTINEL
7-İBRAHİM TUNCA
Genel Sekreter: MESUDE KAVUŞTU
52-BURSA KANTİNCİLER ODASI
YÖNETİM KURULU ASIL ÜYELERİ
1-RECEP ÇAM (BAŞKAN)
2-MEHMET EMİN BAYKAL
3-DURSUN MÜMİNOĞLU
4-RAMADAN DÖNMEZ
5-ÖMÜRLÜ KUMSAR
6-ALPASLAN YILDIZ
7-SALİM ÇİBUK
Genel Sekreter: ELİF ÇAN
53-M.K.PAŞA AĞAÇ İŞLERİ SANATKARLARI ODASI
YÖNETİM KURULU ASIL ÜYELERİ
1-MEHMET TASLI (BAŞKAN)
2-TARIK YURDAGÜL
3-İBRAHİM SEVİM (BAŞKAN VEKİLİ)
4-ŞENOL AYBEY
5-HAMZA ATAR
6-ÖZCAN AKAR
7-ÖZCAN NALBANTOĞLU
Genel Sekreter: HAYAL AKDENİZ
54-M.K.PAŞA AŞÇI KÖFTECİ VE BENZERLERİ ODASI
YÖNETİM KURULU ASIL ÜYELERİ
1-MEHMET SERT (BAŞKAN)
2-NECMİ ÇAVDARLAR
3-NACİ KILIÇ
4-CEVDET BİLGİN
5-FARUK BAKKAL
6-SELAHATTİN ERDEN
7-ABDUL BAKİ SARIMEHMET
Genel Sekreter: ÖZLEM KURTEL
55-M.K.PAŞA BAKKALLAR ODASI
YÖNETİM KURULU ASIL ÜYELERİ
1-CEMALETTİN YILMAZ (BAŞKAN)
2-ÖMÜRLÜ AKBAŞ (BAŞKAN VEKİLİ)
3-NİZAMETTİN SOYER
4-CEMAL ÇAM
5-SİBEL SÜRMELİOĞLU
6-BÜNYAMİN BAYRAM
7-MEHMET MENÇEK
Genel Sekreter: ALİ TANRIKULU
56-M.K.PAŞA BERBERLER ODASI
YÖNETİM KURULU ASIL ÜYELERİ
1-İSA ORUÇ(BAŞKAN)
2-SEVGİ BAYRAKTAR
3-BÜLENT SATI
4-İBRAHİM SALIM
5-RECEP GÜLER
6-İSMAİL YILMAZ
7-CEMİL ERYILMAZ
Genel Sekreter: YOK
57-M.K.PAŞA KAHVECİLER GAZOZCULAR VE BENZERLERİ ODASI
YÖNETİM KURULU ASIL ÜYELERİ
1-İSMAİL GÜRTUNCA (BAŞKAN)
2-EROL SEVİNÇ
3-NİHAT TOSUN
4-HALİL YIZGI
5-ŞERİF AKYÜZ
6-SADETTİN KENAN GÜNEŞ
7-HASAN GÜLER
Genel Sekreter: İSMAİL TAŞDEMİR
58-M.K.PAŞA MADENİ EŞYA SANATKARLARI ODASI
YÖNETİM KURULU ASIL ÜYELERİ
1-ÖNDER AYDIN (BAŞKAN)
2-TAMER DEMİR
3-MUSTAFA BOZ
4-İSMAİL UZUN
5-İBRAHİM HELVACIOĞLU
6-YASİN SÜTÇÜ
7-RECEP SEVİM
59-M.K.PAŞA SEBZECİ VE MEYVECİLER ODASI
YÖNETİM KURULU ASIL ÜYELERİ
1-İSMAİL BATU(BAŞKAN)
2-YAŞAR UÇ
3-OSMAN SARI
4-SERVET ALTINIŞIK
5-SELİM SÜLKÜ
6-SAMET YAMANLI
7-İBRAHİM ESEN
Genel Sekreter: İSMAİL ŞENŞAMARCI
60-M.K.PAŞA ŞOFÖRLER VE OTOMOBİLCİLER ODASI
YÖNETİM KURULU ASIL ÜYELERİ
1-ŞAHAP VAHİT GİRGİN(BAŞKAN)
2-CEVAT DURAK
3-MUSTAFA DELİOĞLU
4-ŞÜKRÜ OĞUZ SERBESTSOY
5-FATİH ÖZDİL
6-FARUK BARALI
7-MEHMET AYBEY
Genel Sekreter: SAADETTİN MÜMİN
61-M.K.PAŞA TERZİLER HAZIR ELBİSECİLER ODASI
YÖNETİM KURULU ASIL ÜYELERİ
1-RAHMİ ERGÜ (BAŞKAN)
2-ALİ ŞAHİN
3-FEVZİ ŞEN
4-MURAT DERELİ
5-ERKAN ÖZDEMİR
6-FERUDUN TİRYAKİ
7-CEMALETTİN TURHAN
Genel Sekreter: GÜLNUR ÇELİK
62-M.K.PAŞA TUHAFİYECİLER MANİFATURACILAR VE BENZERLERİ ODASI
YÖNETİM KURULU ASIL ÜYELERİ
1-SİNAN UYGUÇ(BAŞKAN)
2-HÜSEYİN KÜÇÜKTARAKÇI
3-NEDİM ŞAHİN
4-SERKAN BÜYÜKBAYRAKTAR
5-TURAN KARGALI
6-AHMET BAKKAL
7-GÖKALP İNEGÖLLÜ
Genel Sekreter: İSMAİL GÜRTUNCA
63-MUSTAFAKEMALPAŞA  ESNAF VE SANATKARLAR ODASI
YÖNETİM KURULU ASIL ÜYELERİ
1-HÜSEYİN TUNÇER (BAŞKAN)
2-BÜLENT AYDIN
3-RIFAT ÖZDEL
4-TURGAY VIRDINLI
5-FAHRETTİN KOLAY
6-MUSTAFA MEŞE
7-MEHMET EMİN ŞEN
Genel Sekreter: GÜRCAN EFE
64-İNEGÖL KIRTASİYECİLER ZÜCCACİYECİLER HIRDAVATÇILAR VE BAKKALLAR ODASI
YÖNETİM KURULU ASIL ÜYELERİ
1-HAKAN İNKAYA (BAŞKAN)
2-HÜSEYİN KOCABEY
3-BÜLENT UYAN
4-ADEM AKASLAN
5-GÜLTEKİN GÜNEŞ
6-ERGÜN İNCE
7-RAMİ ÇAVUŞLAR
Genel Sekreter: SERKAN KURT
65-İNEGÖL BERBERLER VE KUAFÖRLER ODASI
YÖNETİM KURULU ASIL ÜYELERİ
1-ERHAN GÜVEN (BAŞKAN)
2-MUHARREM ÜÇKARDAŞ
3-BİNALİ GÜNALTAY
4-İSMAİL DÜGEN
5-MURAT GÜNGÖR
6-ENGİN ESER
7-NEŞE VURAL
Genel Sekreter: MEHMET ACAR
66-İNEGÖL ARABACI  DEMİRCİ VE MADENİ SANATKARLAR ODASI
YÖNETİM KURULU ASIL ÜYELERİ
1-SÜLEYMAN CAVCI (BAŞKAN)
2-METİN ALKANAT
3-MEHMET ERGÜN
4-METİN VAROL
5-VASFİ ŞEKER
6-ERSİN ACAR
7-SAİD YILDIZ
Genel Sekreter: NECMİYE SAMANER
67-İNEGÖL ELEKTRİKÇİLER VE BENZERLERİ ODASI
YÖNETİM KURULU ASIL ÜYELERİ
1-YAKUP ULAMA (BAŞKAN)
2-MUSTAFA GÜDEN
3-AYHAN ÇANKAYA
4-MUHARREM ÇAKMAK
5-MUTLU MERCANOĞLU
6-BEDRETTİN ARI
7-NURİ SUBAŞI
Genel Sekreter: SEMRA GÖRAL
68-İNEGÖL KAHVECİLER VE BÜFECİLER ODASI
YÖNETİM KURULU ASIL ÜYELERİ
1-SALİH REMZİ PAKOĞLU BAŞKAN)
2-VEHBİ ÜNLÜSOY
3-FEVZİ ERÇİFTÇİ
4-MEHMET GÜRSEL DEMİRCİ
5-MUSTAFA YAŞAR YENİ
6-İBRAHİM FERUDUN TÜRKMEN
7-MEHMET YILMAZ
Genel Sekreter: NEVİN HARDALLI
69-İNEGÖL KERESTECİLER ODASI
YÖNETİM KURULU ASIL ÜYELERİ
1-MUZAFFER BALCIOĞLU (BAŞKAN)
2-ABBAS UĞUR
3-İSMAİL TECİMER
4-ZİYA TURAN
5-FEYZULLAH ERKUL
6-EMİR SAKARYA
7-EROL KAZANÇ
Genel Sekreter: ÇAĞLA KIŞKAN
70-İNEGÖL KÖFTECİ  AŞÇI TATLICI VE BENZERLERİ ODASI
YÖNETİM KURULU ASIL ÜYELERİ
1-SABRİ DÖNMEZ (BAŞKAN)
2-ÖMER SAÇKESEN
3-ÖMER GÖKTAŞ
4-İSA KÖKSAL
5-VOLKAN KARDAŞ
6-FERHAT KOÇAK
7-AHMET HATAM
Genel Sekreter: METİN YILDIRIM
71-İNEGÖL MARANGOZLAR VE MOBİLYACILAR ODASI
YÖNETİM KURULU ASIL ÜYELERİ
1-ÖZCAN AYHAN (BAŞKAN)
2-ÜMÜT AYBİL
3-İSMAİL TAÇ
4-İBRAHİM TURAN
5-NEJDET ERÇİFTÇİ
6-ÖMER GÜRKAN
7-MURAT ESİNER
Genel Sekreter: KAMURAN BALKAN
72-İNEGÖL MEYVECİLER SEBZECİLER VE PAZARCILAR ODASI
YÖNETİM KURULU ASIL ÜYELERİ
1-VEHBİ DURGUT (BAŞKAN)
2-ABDULLAH ÖZDEMİR
3-ALİ EREN
4-CAN ERİŞ
5-OSMAN KABAKÇI
6-MURAT AVAZ
7-CEMİL DERMAN
Genel Sekreter: ŞİRİN BALIOĞLU
73-İNEGÖL ŞOFÖRLER VE OTOMOBİLCİLER ODASI
YÖNETİM KURULU ASIL ÜYELERİ
1-BAHATTİN KORKMAZ (BAŞKAN)
2-VEYSEL KOCAĞA
3-ORHAN CEYLAN
4-MESUT DEMİRKIRAN
5-OSMAN BAYKOZ
6-KERİM GÜMÜŞTEKİN
7-ŞEVKET ÖT
8-MEHMET ALİ ÖZTÜRK
9-ŞENOL TİREN
Genel Sekreter: ÖMER ÇOLAKOĞLU
74-İNEGÖL TERZİLER VE İŞÇİLERİ ODASI
YÖNETİM KURULU ASIL ÜYELERİ
1-SELİM MALÇOK (BAŞKAN)
2-BARAN YÜNEL
3-DEVLET YILDIRIM
4-AHMET YEMENİCİOĞLU
5-SELİM ÖZŞAHİN
6-YUSUF KUYUMCU
7-BARIŞ EVDALI
Genel Sekreter: ÇİĞDEM DEMİR
75-KARACABEY BAKKALLAR, BAYİLER VE BÜFECİLER ODASI
YÖNETİM KURULU ASIL ÜYELERİ
1-İSMAİL ALTIPARMAK
2-MUSATAFA ERDİM
3-FATİH BENEK
4-CEMAL YUMİTKAN
5-SEYİT BAĞLAMACI
6-İBRAHİM AŞTAL
7-İSMAİL OVA
Genel Sekreter: ÇİĞDEM GÜNDENK
76-KARACABEY BERBERLER VE KUAFÖRLER ODASI
YÖNETİM KURULU ASIL ÜYELERİ
1-İLHAMİ KÖSEM (BAŞKAN)
2-İSMAİL TETİK
3-DAVUT YAPRAK
4-FÜSUN SEMERCİ
5-KADİR UĞUR
6-SAHRA SANLI
7-ALİ SAYAT
Genel Sekreter: YELİZ ÇALIBAŞI
77-KARACABEY DEMİRCİ MARANGOZ VE BENZERLERİ ODASI
YÖNETİM KURULU ASIL ÜYELERİ
1-NEDİM SINDIRAN (BAŞKAN)
2-ERHAN ÜN
3-KADİR KAHVECİ
4-ALTAN ONUK
5-KADİR TEMİREL
6-NUSRET ÇELİK
7-MELİH UYSAL
Genel Sekreter: ÖZAY İNCE

78-KARACABEY KAHVECİLER AŞÇILAR VE BENZERLERİ ODASI
YÖNETİM KURULU ASIL ÜYELERİ
1-BURHAN ALTINTAŞ (BAŞKAN)
2-ALİ OSMAN NOYAN
3-TUNCAY KOCACIKLI
4-SABRİ KUTKU
5-İBRAHİM GÜZELCEOĞLU
6-İHSAN ÇELENLİ
7-ERDİNÇ ESKİKART
Genel Sekreter: YURDANUR YAŞAR
79-KARACABEY KUNDURACI SARAÇ VE BENZERLERİ ODASI
YÖNETİM KURULU ASIL ÜYELERİ
1-KAMİL BAŞPINAR (BAŞKAN)
2-MUSTAFA NAZIR
3-NEDRAT ADAK
4-İSMAİL BALABAN
5-FEDLİ YILDIRIM
6-HASAN SİVİŞ
7-ERGÜN ÇAPALI
Genel Sekreter: VİLDAN GEL
80-KARACABEY MANAVLAR VE PAZARCILAR ESNAF ODASI
YÖNETİM KURULU ASIL ÜYELERİ
1-NUSRET ORUMDAŞ (BAŞKAN)
2-MUHİTTİN ACAR
3-ÖMER YAVUZ
4-OSMAN KONTAŞ
5-EROL GÖLLÜ
6-GÖKHAN ORUÇ
7-SÜLEYMAN TEZCAN
Genel Sekreter: HAMDİ YÜREN
81-KARACABEY MOTORLU NAKLİYECİLER ŞOFÖRLER ODASI
YÖNETİM KURULU ASIL ÜYELERİ
1-RAMAZAN BAY
2-NİZAMETTİN ATAMAN
3-GÜLENT AY
4-NADİR KORKUT
5-SELAHATTİN BURÇAK
6-AYDIN SONEŞ
7-FEVZİ ÖZTÜRK
Genel Sekreter: ALİ OSMAN DİNÇER
82-KARACABEY TERZİLER VE BENZERLERİ ODASI
YÖNETİM KURULU ASIL ÜYELERİ
1-ŞERAFETTİN BARBAROS (BAŞKAN)
2-İSMET KARAN
3-HAKAN SELTEN
4-HALİL BARLAS
5-HASAN AYKUT
6-GÖNÜL TURAN
7-FAYSAL AY
Genel Sekreter: NİLÜFER MAHKEN
83-GEMLİK ESNAF VE SANATKARLAR ODASI
YÖNETİM KURULU ASIL ÜYELERİ
1-İSMAİL BEKİ (BAŞKAN)
2-MURAT CÜCÜK
3-HULUSİ ATEŞ
4-GÜNAY TORUN
5-İBRAHİM İNCE
6-MUHAMMET KANTAR
7-HAZIM AYDIN
8-RIZA ARAS
9-FAHRETTİN CEYLAN
Genel Sekreter: HAYRİYE HIZIR
84-GEMLİK MİNİBÜSÇÜLER VE OTOBÜSCÜLER ODASI
YÖNETİM KURULU ASIL ÜYELERİ
1-EROL AKSOY (BAŞKAN)
2-OSMAN ÇELİK
3-HASAN KILIÇ
4-ÖZHAN BAYRAKTAR
5-ERSEN DALGIN
6-HALİL YEŞİLBURSA
7-MESUT ÇAKMAK
Genel Sekreter: ERTAN ELİŞEN
85-GEMLİK ŞOFÖRLER VE OTOMOBİLCİLER ODASI
YÖNETİM KURULU ASIL ÜYELERİ
1-AYHAN GÜNDOĞDU(BAŞKAN)
2-MESUT YAŞAR KAHRAMAN
3-AHMET BABÜR
4-HÜSEYİN BAĞIŞ
5-RASİM KUŞTUL
6-MEHMET EMİN SEMİZ
7-RECEP KARA
Genel Sekreter: ALİ DURMUŞ
86-YENİŞEHİR BERBERLER ODASI
YÖNETİM KURULU ASIL ÜYELERİ
1-AHMET AKAR (BAŞKAN)
2-SEDAT AY
3-ERKAN BAL
4-TURGAY ÇINAR
5-ÖZLEM ÜSTÜN
6-İBRAHİM KISIK
7-MUSTAFA FAHRİ ŞENTÜRK
Genel Sekreter: TUĞBA TARIM
87-YENİŞEHİR DEMİRCİLER VE MADENİ İŞLER SANATKARLARI ODASI
YÖNETİM KURULU ASIL ÜYELERİ
1-YUSUF SÜER (BAŞKAN)
2-VEDAT AŞIK
3-METİN İŞSEVER
4-BÜLENT KARABUĞA
5-MUSTAFA IŞILDAK
6-OSMAN İÇEN
7-TUNCAY ÖZKAN
Genel Sekreter: METİN GÜREL
88-YENİŞEHİR MUHTELİF ESNAF VE SANATKARLAR ODASI
YÖNETİM KURULU ASIL ÜYELERİ
1-FAHRETTİN BİLGİT(BAŞKAN)
2-İSMAİL SAVAŞ
3-BÜLENT TUĞRAL
4-BASRİ AÇAR
5-MÜRSEL ÖZAY
6-HASAN GÖZLER
7-AHMET MUTLU
Genel Sekreter: AYSUN OĞUZ
89-YENİŞEHİR ŞOFÖRLER VE OTOMOBİLCİLER ODASI
YÖNETİM KURULU ASIL ÜYELERİ
1-MEMİŞ ORAL (BAŞKAN)
2-HASAN SEZGİN
3-SEBAHATTİN ŞAYLAN
4-ŞABAN ERGÜL
5-HÜSEYİN ZENGİN
6-TİMUR ÜNEN
7-İSMAİL FİLİZ
Genel Sekreter: HASAN ÖZGÜN
90-MUDANYA ESNAF VE SANATKARLAR ODASI
YÖNETİM KURULU ASIL ÜYELERİ
1-EMİR ALİ USTA (BAŞKAN)
2-NEDİM ERZAN
3-ESAT DEMİRCAN
4-CEVAT DEMİRCİ
5-MUSTAFA ORUK
6-HASAN DEVECİOĞLU
7-MUSTAFA KOÇ
8-HALİL İBRAHİM UĞUR
9-ERTAN ABDÜLAZİZOĞLU
Genel Sekreter: BELGİN ADIYAMAN
91-MUDANYA OTOMOBİLCİLER VE ŞOFÖRLER ODASI
YÖNETİM KURULU ASIL ÜYELERİ
1-HİKMET İLHAN(BAŞKAN)
2-FUAT ESKİ
3-ERSİN MECİT
4-AHMET UZ
5- HÜSEYİN ASLAN
6-EVREN IŞIKOĞLU
7-ZEKİ TÜRK
Genel Sekreter: AHMET ÖZCAN
92-ORHANGAZİ ESNAF VE SANATKARLAR ODASI
YÖNETİM KURULU ASIL ÜYELERİ
1-YAHYA SAFRAN(BAŞKAN)
2-AHMET BUĞRAHAN
3-AZİZ SERT
4-MUSTAFA CAN
5-HÜSAMETTİN ŞİMŞEK
6-SABRİ ÖZİŞ
7-SERKAN TAŞDELEN
8-TUNCA ULUDAĞ
9-İSMAİL BAKIR
Genel Sekreter: HALİM MAKUL
93-ORHANGAZİ ŞOFÖRLER VE OTOMOBİLCİLER ODASI
YÖNETİM KURULU ASIL ÜYELERİ
1-ALİ SEVİNÇ (BAŞKAN)
2-ALİ OSMAN CENGİZ
3-OSMAN BAYRAM
4-CEVDET ÇELEBİ
5-MEHMET GÜLER
6-ALİ YILDIRIM
7-FAİK KAYA
Genel Sekreter: AYŞE YAKAN
94-İZNİK MUHTELİF  ESNAF VE SANATKARLAR ODASI
YÖNETİM KURULU ASIL ÜYELERİ
1-KADİR AKÇAALAN (BAŞKAN)
2-ERSİN TEMEL
3-MÜJDAT ARABACI
4-NİHAT TEMEL
5-RAŞİT SARI
6-HAMİT FERİK
7-RIDVAN CİNAL
8-ETHEM AYDIN
9-İBRAHİM ÇİL
Genel Sekreter: EMEL ECE
95-İZNİK ŞOFÖRLER VE OTOMOBİLCİLER ODASI
YÖNETİM KURULU ASIL ÜYELERİ
1-RECEP USLU (BAŞKAN)
2-YÜKSEL AKIN
3-NECATİ ŞİMŞEK
4-ALİ KÜÇÜKÇAKIR
5-HALİL KÜÇÜKER
6-HASAN ZENGİN
7-NURETTİN AKCAN
Genel Sekreter: KADİR SAVAŞER
96-ORHANELİ ESNAF VE SANATKARLAR ODASI
YÖNETİM KURULU ASIL ÜYELERİ
1-MÜMTAZ ASLAN(BAŞKAN)
2-ATIL ULAŞ GÜLTEKİN
3-MUSTAFA SARI
4-ZİYA MARAL
5-FATİH ÖZEN
6-RAMAZAN BAL
7-MEHMET AYDEMİR
Genel Sekreter: ORHAN TUMAN
97-ORHANELİ ŞOFÖRLER VE NAKLİYECİLER ODASI
YÖNETİM KURULU ASIL ÜYELERİ
1-RIDVAN MARAL (BAŞKAN)
2-ÖMER ARIKAN
3-AYHAN SEVİNÇ
4-BEKİR BAHADIR
5-OSMAN AYDOĞDU
6-HÜSEYİN KURHAN
7-KEMAL ASLAN
Genel Sekreter: İLKNUR YAĞIZ
98-KELES ESNAF VE SANATKARLAR ODASI
YÖNETİM KURULU ASIL ÜYELERİ
1-HÜSEYİN EKMEKÇİ (BAŞKAN)
2-HÜSEYİN KACAR
3-ÖZCAN YENİ
4-RASİM ATAN
5-NAİL KELES
6-AHMET ARI
7-MEHMET ORUÇ
Genel Sekreter: ERDAL ÇOBAN
99-KELES  ULAŞTIRMA HİZMETLERİ ESNAF  ODASI
YÖNETİM KURULU ASIL ÜYELERİ
1-TURGUT DUMAN (BAŞKAN)
2-ETHEM IŞIK
3-AHMET GÜNEY
4-EROL GÖLŞEN
5-RIDVAN KAMA
6-ADEM SEYMEN
7-SÜLEYMAN SALI
Genel Sekreter: NEVZAT ATAR
100-KESTEL ESNAF VE SANATKARLAR ODASI
YÖNETİM KURULU ASIL ÜYELERİ
1-NUSRET GÜLSEVDİ(BAŞKAN)
2-MEHMET YILDIZ
3-ALİ ULUDAĞ
4-FUAT KURT
5-İRFAN GÜLSER
6-ŞABAN ALPER
7-RAMAZAN ÖLMEZLER
Genel Sekreter: MEHMET AYDIN
101-KESTEL MİNİBÜS KAMYON ŞOFÖR VE OTOMOBİLCİLER ODASI
YÖNETİM KURULU ASIL ÜYELERİ
1-MEYSUN AYVA (BAŞKAN)
2-SEYİT AHMET KARACA
3-MİTHAT KARAOĞLU
4-HASAN DURMAZ
5-İBRAHİM ACAR
6-BÜNYAMİN AKTAŞ
7-İSMAİL GÖKGÖZ
Genel Sekreter: PERİHAN DEDE
102-GÜRSU MUHTELİF ESNAF VE SANATKARLAR ODASI
YÖNETİM KURULU ASIL ÜYELERİ
1-AHMET ORHAN (BAŞKAN)
2-HAKAN URAL
3-BAHATTİN LİZOR
4-MAHMUT ÇAKIR
5-TAMER ORAL
6-ALİ ÇAKIR
7-SEFER BURNAZ
Genel Sekreter: YASEMİN LİZOR
103-GÜRSU NAKLİYECİLER MİNİBÜSCÜLER TAKSİCİLER VE KAMYONCULAR ODASI
YÖNETİM KURULU ASIL ÜYELERİ
1-RECEP KAYA (BAŞKAN)
2-HASAN KUTLU
3-ABDULLAH ÇALIŞKAN
4-RECEP BELEŞ
5-ERTAN YAZAR
6-SÜLEYMAN ERGİN
7-MUSTAFA GÜZELCE
Genel Sekreter: GÜLÇİN ERSOY
104-BÜYÜKORHAN ESNAF VE SANATKARLAR ODASI
YÖNETİM KURULU ASIL ÜYELERİ
1-AHMET YILMAZ(BAŞKAN)
2-RAMAZAN KATMIŞ
3-MUSTAFA SÖKE
4-İHSAN MENTEŞ
5-NECATİ SAKİN
6-GÜNER AYDEMİR
7-ALİ SEVİNÇ
Genel Sekreter: İLHAN ATAÇ
105-HARMANCIK MUHTELİF ESNAF VE SANATKARLAR ODASI
YÖNETİM KURULU ASIL ÜYELERİ
1-SADIK SEVİ (BAŞKAN)
2-YAŞAR DEMİR
3-MUAMMER KOÇDEMİR
4-HASAN GÖÇ
5-HALİL BUDAK
6-HAMDİ BAYRAM
7-MEHMET YAŞAR ÇETİNKAYA
Genel Sekreter: HATİCE KOÇ

 

BÜLENT ÇAĞLAR