Besob Logo

2022 Yılı Genel Kurulu Biten Odaların Yönetim Denetim Kurulları

2022 YILI GENEL KURULU BİTEN ODALARIN YÖNETİM DENETİM KURULLARI
BURSA AYAKKABICILAR VE BENZERLERİ ESNAF VE SANATKARLAR ODASI
YÖNETİM KURULU ASIL ÜYELERİ DENETİM KURULU
SERVET KAYNAR ABDULLAH ÇAÇAR
İSKENDER AKSÜT ÖZCAN TAŞ
ORHAN İŞCAN BATUHAN KÜNEROĞLU
İBRAHİM YILDIRIM
ERDEM BAYKAL
NECMİ KURTAŞ
ALİ TUNÇ
BURSA BAKKALLAR ESNAF ODASI
YÖNETİM KURULU ASIL ÜYELERİ DENETİM KURULU
MUHAMMED NURİ ÖRS METİN TAŞKIRIAN
FAHRETTİN UŞEN BURHAN ERTEM
ERKAN KÖTÖKLİ İRFAN BOYALIK
OSMAN SAKA
FATİH ŞAHAN
CAHİT BATTAL
METİN AYDIN
MEHMET EMİN YILDIRIM
ŞERİF İŞLEYEN
HİKMET YILMAZ
BÜLENT ÇAĞLAR
BURSA BAR TAVERNA VE GAZİNOCULAR ESNAF ODASI
YÖNETİM KURULU ASIL ÜYELERİ DENETİM KURULU
AHMET DALGIÇ AYNUR YILMAZ
İHSAN ALDIN SELÇUK ANİŞ
MAEHMET ŞAHİN KARABAŞ METİN DERE
AKIN DEMİRAL
İBRAHİM PİLAVCILAR
AHMET YAMAN
RAŞİT ÇELİKBİLEK
BURSA BERBERLER ESNAF VE SANATKARLAR ODASI
YÖNETİM KURULU ASIL ÜYELERİ DENETİM KURULU
MUSTAFA OCAK       (BAŞKAN) MEHMET ALİ ZENGİ
SERKAN BAHAR ÖZKAN ÖZCAN
HÜSMAN ONUR ÖMER ERDOĞAN
HÜDAVERDİ TAŞ
MUHAMMET AY
RIDVAN DOĞAN
İDİRİS ÖZKAN
SEZAİ KAHRAMAN
MUSTAFA NEZOR
BURSA BOYA VE BOYA ÜRÜNLERİ İMALATI  TİCARETİ  YALITIMCILAR BOYACILAR SIVACILAR PARKECİLER YAPI DEKORASYONCULAR  ESNAF VE SANATKARLAR ODASI
YÖNETİM KURULU ASIL ÜYELERİ DENETİM KURULU
FERHAT DAYSALI KADİR TAİÇI
KİBAR YEŞİL OKTAY ARKAN
İRFAN KARAGÖL RÜŞTÜ HATİPOĞLU
İZZET ALİ EMRE
ENGİN MEN
BAHADIR ÇOPUR
EKREM GENİŞ
BURSA BÜTANGAZ SATICILARI ESNAF ODASI
YÖNETİM KURULU ASIL ÜYELERİ DENETİM KURULU
MURAT ÖZKARAYURT MEHMET SAMİ IŞIK
DERVİŞ KORKMAZ AHMET EKŞİLER
ALAATTİN AYGÜN AHMET AKTAŞ
HASAN YAVUZ
ENGİN KATAR
SERKAN SÖNMEZ
MEHMET ERDEM
BURSA CAMCILAR VE AYNACILAR ESNAF VE SANATKARLAR ODASI
YÖNETİM KURULU ASIL ÜYELERİ DENETİM KURULU
ORHAN ŞEN FAHRİ GÜLER
BAHATTİN ÖZGÜL HİKMET GÜNAY
NECAATTİN GÜLER SANİYE GAZİ
BAYRAM GÜVERCİN
ALİ DEMİRTAŞ
SÜLEYMAN GÜLER
SELAHATTİN DEMİR
BURSA ÇİÇEKCİLER VE BENZERLERİ ESNAF ODASI
YÖNETİM KURULU ASIL ÜYELERİ DENETİM KURULU
ERTAN TANIRGAN NİZZAMETTİN GÜL
OGÜN TÜMER ERTAN ÖZGÜR
ABDULLAH AKAY SALİH KURTKAYA
SEBİLE ŞAHİN
GÖKHAN TOPBAŞLI
AŞKIN ÇELİK
ALİÖZTÜRK
BURSA DEMİR VE MADENİ İŞLER SANATKARLARI ESNAF ODASI
YÖNETİM KURULU ASIL ÜYELERİ DENETİM KURULU
İZZET GÜVEN MEHMET SIRT
MUAMMER ERTUĞRUL CİHAN YAVUZ
İBRAHİM GÜNEL EROL DEMİRPENÇE
RECEP KANCEVİZOĞLU
YUSUF PEKER
EKREM YAĞIZ
OSMAN AKDAĞ
İBRAHİM KAYA
HAYRULLAH KUNTER
BURSA DOKUMACILAR ESNAF VE SANATKARLAR ODASI
YÖNETİM KURULU ASIL ÜYELERİ DENETİM KURULU
AYDIN ÇİTİL AHMET ŞENTÜRK
MEHMET KUŞ RAMAZAN KILIÇ
ÖZKAN GÖKDEMİR EMİNE ACEL
MUSTAFA EKİNCİ
MEHMET ADİL GÜLER
ERSEL MERCAN
MUSTAFA EMİRLER
BURSA ELEKTRİK TEKNİSYENLERİ ESNAF VE SANATKARLAR ODASI
YÖNETİM KURULU ASIL ÜYELERİ DENETİM KURULU
BURHAN DİLMENLER MESUT KAHRIMAN
SÜLEYMAN PAMUK LEVENT ARSLAN
NURİ KANDEMİR AHMET GELİŞ
M.VEYSEL AKINCI
ÖZKAN ÇEKRGE
MURAT KONUR
HİDAYET AYDIN
BURSA ELEKTRONİKÇİLER ESNAF VE SANATKARLAR ODASI
YÖNETİM KURULU ASIL ÜYELERİ DENETİM KURULU
ERKAN KIRCALI AHMET TEMİZELLİLER
MUSTAFA KAPLAN SEÇİL GÜDER
HEYBETULLAH ÖZKAN SEVİM OKUMUŞ
NECMETTİN TEŞTEK
AYDIN GÜR
RAMAZAN GÜLEÇ
HAKAN GÜR
VEDAT AYDAR
MEDİHA ÇALIŞGAN
BURSA EMLAK MÜŞAVİRLERİ ESNAF ODASI
YÖNETİM KURULU ASIL ÜYELERİ DENETİM KURULU
ERDAL ÇELEBİ MUSTAFA ZAFER ARITÜRK
ADNAN İNANÇ EMRAH TIRPANÇ
ÇETİN ABLAK MUKADDES BAYAZIT
EMRE BÜLBÜL
BURAK MELİH KARAMAN
MUHAMMED TARIK İNCE
OSMAN TERİM
SEMRA KESKİNKILINÇ
MERAL TÜRKEŞ
BURSA  ESNAF VE SANATKARLAR ODASI
YÖNETİM KURULU DENETİM KURULU
ALİ ÖZKAN İLHAN (BAŞKAN) SELÇUK DEDE
BÜNYAMİN TONBUL ERTAN EFE
ERSİN AKBULUT MELİHA UZUN
RECAİ ÖNDER
RAHMİ SALCI
ENGİN BALI
TUNCAY KIRCOVA
CELAL KAR
ERCAN GÖKSU
SÜREYYA TOPÇU
AHMET SANLI
BURSA FIRINCILAR ESNAF VE SANATKARLAR  ODASI
YÖNETİM KURULU DENETİM KURULU
OSMAN ÇIRAKOĞLU RÜSTEM CUMALİ
ŞENOL GÜRCÜOĞLU MEHMET EMİN KARABULUT
MEHMET PEHLİVAN ARİF USLU
ERKAN KÖSE
İLYAS KARABULUT
ALİ KARA
NADİR VURAL
BURSA FOTOĞRAFÇILAR ESNAF ODASI
YÖNETİM KURULU ASIL ÜYELERİ DENETİM KURULU
KAMİL KONUŞKAN EMİR KORKMAZ
VOLKAN EKİN ÖMER GEDİK
AKIN AYDIN FATMA ÖZDENİZ
EMİN TAMTÜRK
ELMAS BUSE DALAN
ZEYNEP ÇELİK
ERDAL MUTLUER
BURSA HAZIR ELBİSE ŞAPKA İMALATÇILARI ESNAF VE SANATKARLAR ODASI
YÖNETİM KURULU ASIL ÜYELERİ DENETİM KURULU
FİKRET ÖZTAŞ TALİP PEKSERT
MEHMET KAMİL SALİHOĞLU SERDAR YILMAZ
ALİ DURALİ İBRAHİM BOZKURT
ERDOĞAN TÜREL
ARİF AKSİPAHİ
EYÜP BİRDEN
UĞUR SÖNMEZ
KADİR KÜRTAK
RAŞİT AYDOĞDU
BURSA NALBURLAR HIRDAVATÇILAR VE BENZERLERİ ESNAF ODASI
YÖNETİM KURULU ASIL ÜYELERİ DENETİM KURULU
BURAK KIZILÇİM      (BAŞKAN) KERİM KURT
ERHAN UZUN BÜLENT GÜLENER
VİJDAN ÇAVUŞOĞLU ZEKERİYE KANDEMİR
ABDULKADİR KURT
MEHMET KAHRAMAN
GÜRSEL GÜLER
BAHADIR BELGİ
BURSA HURDACILAR VE GERİ DÖNÜŞÜMCÜLER ESNAF ODASI
YÖNETİM KURULU ASIL ÜYELERİ DENETİM KURULU
ÖZCAN KILIÇ MURAT SOYKAN
ERSİN BENLİ HÜSEYİN BENLİ
MUSTAFA ARSLAN RAMAZAN YİĞİT
SEMRA EMİRE
CANER KILIÇ
ADEM ŞENOL
BAYRAM KOLDANCA
BURSA TENEKECİLER SOBACILAR SIHHİ TESİSAT ISITMA VE İKLİMLENDİRME SANATKARLARI ODASI
YÖNETİM KURULU ASIL ÜYELERİ DENETİM KURULU
BEDRİ GÜLŞEN (BAŞKAN) SELİM AVCI
MEHMET ALİ SAMUK GÜREL BAYRAKTAR
ŞEVKET KOCABALKAN SERDAR YAMAN
RECEP USLUBAŞ
RECEP ERKEN
KAZIM DALGIÇ
FARUK HÜROĞLU
BURSA İŞLEMECİLER NAKIŞÇILAR  VE BENZERLERİ ESNAF VE SANATKARLAR ODASI
YÖNETİM KURULU ASIL ÜYELERİ DENETİM KURULU
NURETTİN MURAT HASAN KÜÇÜKOĞLU
ALİ KAHYA AHMET AYDIN
AKİF BOSTANCI GÜNAY ALKAN
SERKAN MANDAL
GÜNEL İSMAİL
KADİR MUSTAFAOĞLU
KEMAL SABRİ GÜNDÜZ
BURSA KAHVECİLER VE BENZERLERİ ODASI
YÖNETİM KURULU ASIL ÜYELERİ DENETİM KURULU
YAVUZ ÖZKARAYURT (BAŞKAN) ERSOY DERİN
MEHMET CİNGÜ KAMİL ÇANDIR
EFRAİL ŞEN ALİ AKSOY
REŞAT ŞENYILDIZ
SIBGETULLAH TATLI
TAMER KIRMIZIYÜZ
RAMAZAN SOLMAZ
İDRİS ÖZTÜRK
ÖMER ATAŞ
CELALETTİN ŞAHİN
KADİR ÖZDEŞ
BURSA KAMYONCULAR VE KAMYONETÇİLER ESNAF ODASI
YÖNETİM KURULU ASIL ÜYELERİ DENETİM KURULU
YUSUF AYDIN       BAŞKAN ÖZKAN ALAN
ŞABAN SAKALLI SALİH AKGÜL
AHMET SALDIZ ŞEFİK DEMİR
MEHMET BAYRAM
ERCAN CAN
MUSTAFA ÇOBAN
MAHMUT KASAP
ÖMER BAŞNAK
EKREM PİŞKİNDEMİR
ABDÜLVAHİT ERDOĞAN
İBRAH,M YAVUZ
BURSA KANTİNCİLER ESNAF ODASI
YÖNETİM KURULU ASIL ÜYELERİ DENETİM KURULU
MUSTAFA ÖZGÜR GÜNEŞ GÖKALP GÜN
HÜSEYİN EBABİL CİHAN ZARALI
TAYFUN KIRGÖZ İSMAİL YİĞİT
HAKAN ŞİMŞEK
HÜSEYİN BÜKÜMCÜOĞLU
FAHRİ ÖZMEN
AKIN KAYA
BURSA KAROSERİ İMALATÇILARI VE BENZ.ESNAF VE SANATKARLAR ODASI
YÖNETİM KURULU ASIL ÜYELERİ DENETİM KURULU
İSMET GÜNEY ALPER TEKİNKAYA
RAMAZAN KURU GÜRSEL SOYSAL
HASAN KUŞKULAR HALİL ERTÜRK
MEHMET ALİ ŞAHİN
DİNÇER ERDOĞAN
HASAN HÜSEYİN KEKİÇ
SEDAT AKYAPAK
BURSA KASAPLAR ESNAF ODASI
YÖNETİM KURULU ASIL ÜYELERİ DENETİM KURULU
MUHSİN YILDIZ (BAŞKAN) GÜLSEREN ŞENGÜNALP
NAZIM KARAKAŞ CEMALAYDIN
NECAT KIRMIZIAY UMUT SERTÇE
MESUT MUMCUOĞLU
EROL KAYDI
YAVUZ DEMİRÖZ
VEDAT TOK
BURSA KUAFÖRLER ESNAF VE SANATKARLAR ODASI
YÖNETİM KURULU ASIL ÜYELERİ DENETİM KURULU
SALİHA GEÇİCİ   BAŞKAN ASİYE İMAMOĞLU
NACİ ATINÇ ALPA TÜLAY AK
NALAN SOFULU İMRA HIDIROĞLU
SEMA KAHRAMAN
YILDIZ ÖZÜ
HEDİYE İLERİ
FATMA ÇİNDAN KAÇIR
CÜNEYT ERDEM
ŞÜKRAN ÇAYLAR TOY
BURSA KUYUMCULAR SAATÇİLER VE BENZERLERİ ESNAF VE SANATKARLAR ODASI
YÖNETİM KURULU ASIL ÜYELERİ DENETİM KURULU
İSA ALTIKARDEŞ    (BAŞKAN) BÜLENT OCAKOĞLU
ALİ NİHAT IRKÖRÜCÜ ULVİ ÇILDIR
İBRAHİM AKMAN ZUHAL ERGEN
M.REMZİ SİPER
BAYRAM İLERİ
ERSEN TAŞ
M.BOĞATAY AYIK
BURSA LOKANTACILAR KEBAPÇILAR,KÖFTECİLER VE BENZ. ESNAF ODASI
YÖNETİM KURULU ASIL ÜYELERİ DENETİM KURULU
ARİF TAK (BAŞKAN) AHMET ENGİN
BAKİ KARA DERYA BULUT
FİKRET NERSE RECEP YILDIZ
MAŞALLAH KOCAMAN
MEHMET MURAT ODABAŞI
CANSEVEN GÜNER
CAVİT ŞAHİN
SAFA ARIKAN
SONGÜL HAN
FAİK ÇINAR
CEVNGİZ TURHAN
BURSA MARANGOZLAR VE BENZERLERİ ESNAF VE SANATKARLAR ODASI
YÖNETİM KURULU ASIL ÜYELERİ DENETİM KURULU
CEMİL VARDAR          ( BAŞKAN) CENKER ÇOLAKER
SERKAN YURDAKUL ÖZAY ALAN
ALİ ÇALIŞ CİHAN KAYA
MEHMET DURDU
ABDULKADİR ŞENSES
UĞUR SARI
SÜLEYMAN AKINOĞLU
GÖKMEN ÇAPKIN
GÖKHAN PALA
BURSA MATBAACILAR VE KIRTASİYECİLER ESNAF ODASI
YÖNETİM KURULU ASIL ÜYELERİ DENETİM KURULU
MEHMET AKİF EROL MEHMET EMİN ÖZTÜRK
LEVENT ÇULHACI NİHAT GÜÇYILMAZ
EROL MERCAN ÖZLEM ÇÖKELİLER
YAKUP SAĞLAM
METİN AVCI
TUNAHAN AYGÜN
FUAT YEŞİL
BURSA MERMERCİLER KAROCULAR BENZERLERİ ESNAF VE SANATKARLAR ODASI
YÖNETİM KURULU ASIL ÜYELERİ DENETİM KURULU
İBRAHİM ÖZÜNLÜ ÖMER CAN YILDIRIM
MESUT ÖZCAN AFŞİN YILMAZ
CELALMERD FİGEN ÖZDEN
ENES ALAN
SABRİ AKINOĞLU
SUPHİ GÜNDEN
KEMAL TOKTAŞ
BURSA MEYVE SEBZE BİLUMUM AMBALAJ SANDIĞI İMALATÇILARI  ESNAF ODASI
YÖNETİM KURULU ASIL ÜYELERİ DENETİM KURULU
SELAHATTİN HAVUZ MUZAFFER GÜR
ÜMMET ACAR BATUHAN BECERİKLİ
SELAHATTİN HOROZ MÜCAHİT ŞİMŞEK
ENGİN ARSLAN
NİDAİ ÖZDAMAR
UFUK AÇIKGÖZ
HÜSEYİN ER
BURSA MİNİBÜSÇÜLER ESNAF ODASI
YÖNETİM KURULU ASIL ÜYELERİ DENETİM KURULU
RAFET BURGAZ (BAŞKAN) ERDİNÇ KARAMAN
CEVDET DÜNDAR HÜSEYİN KOÇ
TAHİR UZUN AŞKIN YILMAZ
KENAN CANSIZ
SELÇUK TURUNÇ
ALİ HAYRİ ÇAKMAKÇI
FEVZİ TOP
BURSA PASTACILAR TATLICILAR SÜT VE SÜT ÜRÜNLERİ ŞEKERCİLER ESNAF VE SANATKARLAR ODASI
YÖNETİM KURULU ASIL ÜYELERİ DENETİM KURULU
NECİP DAŞ (BAŞKAN) VEDAT GÜNEY
ARSLAN HACIOĞLU GÜVEN BABA
NEDİM AYDINOĞLU SEMİH AKGÜN
SEZGİN ÖZTÜRK
RAMAZAN KURTGÖZÜ
NAİM KILIÇ
NECEBİYE ÇALIŞKAN
BURSA OTO GALERİCİLERİ ESNAF ODASI
YÖNETİM KURULU ASIL ÜYELERİ DENETİM KURULU
HAKAN YANIK (BAŞKAN) NURİ KASABALI
ADEM KARAKAŞ GÖKHAN SOYKAN
ADNAN ÇAMURKESEN FERHAT PAHSA
SADIK DEMİRCİ
YILMAZ VURUCİ
GÖKHAN ÖZKAN
MEHMET ÖZDEMİR
MEHMET KILIÇ
ENDER KARDUL
BURSA OTO BOYACILAR ESNAF VE SANATKARLAR ODASI
YÖNETİM KURULU ASIL ÜYELERİ DENETİM KURULU
İSMAİL BEYHAN ERDOĞAN ELMAS
NURULLAH ÇALIM ALPER YAYA
MAESUT BAYRAM BİLAL YILMAZ
İBRAHİM SERBEST
YÜKSEL PINAR
TEKİN ÖĞÜT
ÖZKAN CEYLAN
BURSA OTO KAUÇUK VE PLASTİKÇİLER ESNAF VE SANATKARLAR ODASI
YÖNETİM KURULU ASIL ÜYELERİ DENETİM KURULU
EKREM ALSAT  (BAŞKAN) İLHAN AKRIN
EMRULLAH ALBAY SEREN GÖNÜL
CANER TÜTÜNCÜ FAHRETTİN SÜLÜN
NEVZAT KOPARİPEK
MEHMET ÇETİNTAŞ
ŞERİFE BELER
BEKİR KUL
BURSA OTO TAMİRCİLERİ ESNAF VE SANATKARLAR ODASI
YÖNETİM KURULU ASIL ÜYELERİ DENETİM KURULU
MUSTAFA GEÇ  BAŞKAN TAHSİN MAÇAN
HARUN ZEYBEK UĞUR TONGAL
İSMAİL ÖZDEMİR SERDAR KARA
ŞUAYİP ÖZCAN
ABDÜSSELAM SÖNMEZ
HALİM BALI
YILMAZ KILINÇ
SERDAR ŞENTÜRK
MURAT KAÇAN
BURSA ÖZEL HALK OTOBÜSÇÜLERİ ESNAF ODASI
YÖNETİM KURULU ASIL ÜYELERİ DENETİM KURULU
SADİ EREN AHMET KÖKLÜ
RAMAZAN ÇALAN MEHMET ATA ALKAN
MEHMET DENİZ BİLAL MEMİŞOĞLU
ABDULGAFUR GEYLANİ
CEMİL CAN
BAYRAM TURHAN
MEHMET FARUK AKTAŞ
BURSA SEBZECİLER MEYVECİLER VE BENZERLERİ ESNAF ODASI
YÖNETİM KURULU ASIL ÜYELERİ DENETİM KURULU
MEHMET ÇAKMAN ÖMER TURGUT
NECİP GÜLER RAMAZAN GÜNAYDIN
BİLAL PAMUK İSMAİL BÖLÜK
HASAN HÜSEYİN KANDIR
MEHMET DERİN
EMRAH SAĞDIÇ
ADNAN ÇAKIR
BURSA SERVİS ARACI İŞLETMECİLERİ VE HALK OTOBÜSÇÜLERİ ESNAF ODASI
YÖNETİM KURULU ASIL ÜYELERİ DENETİM KURULU
SADİ AYDIN FATİH KURAN
MEHMET DEMİRTAŞ METİN KUŞ
GÖKHAN KURÇİN VAHİT TARAN
YUSUF DEMİRCİ
NAMIK DEMİROĞLU
KEMAL ARMAN
CELALETTİN GÜLER
MUSTAFA MUTLU
AYTUNÇ KAVAS
SADETTİN İLİ
MUSTAFA HALAÇ
BURSA SEYYAR PAZARCILAR ESNAF ODASI
YÖNETİM KURULU ASIL ÜYELERİ DENETİM KURULU
AHMET REFİK AKSU MURAT AKA
ERGİN BİRDAL FEHMİ ÖZBAKIR
YÜKSEL SEVİNÇ MUSA AYDIN
MEHMET MARSAK
ŞERAFETTİN BEYHAN
ŞÜKRÜ ÖZBEY
AHMET GÜNEŞ
ALAADDİN YEŞİLFİDAN
BEŞİR AKSU
GÖKHAN MERT
HÜSEYİN KALIN
BURSA SİMİTÇİLER VE UNLU MADDE İMALATÇILARI ESNAF VE SANATKARLAR ODASI
YÖNETİM KURULU ASIL ÜYELERİ DENETİM KURULU
ERDAL PINAR    (BAŞKAN) MEHMET DEMİR
BÜLENT ÖĞÜTÇÜ AHMET ALİ SEVİM
İSRAFİL YILMAZ MESUT ÇEVİK
GALİP ARPUŞ
HAKAN TOKGÖZ
ZEKAYİ YANIK
CENGİZ TAŞKESEN
BURSA SOĞUTUCU BOBİNAJ ELEKTRİKLİ EV ALETLERİ YAPICILARI VE ONARICILARI ESNAF VE SANATKARLAR ODASI
YÖNETİM KURULU ASIL ÜYELERİ DENETİM KURULU
RECEP HAKAN ZİYA  (BAŞKAN) HÜSEYİN OCAKLI
YÜKSEL YAŞAR İSMAİL KAHRAMAN
EMİR GÜLER GÜRKAN DEDE
FATİH KOÇ
MURAT ÇAKMAK
SEDAT KONAKÇI
YUSUF SAYAR
BURSA ŞOFÖRLER VE OTOMOBİLCİLER ESNAF ODASI
YÖNETİM KURULU ASIL ÜYELERİ DENETİM KURULU
AHMET ÇAKIR (BAŞKAN) SEÇKİN CEBE
ERTUĞRUL TAN OKTAY AÇAR
TAMER KAYA BERKAY AŞGIN
LÜTFÜ GÜNENÇ
ALİ OKYAN
ERSİN BAŞAR
ZİYA KIZILKAYA
ALİ BEKİR SEVİNÇ
İLYAS YILDIZ
BURSA TEKEL GAZETE BAYİLERİ VE ŞANS OYUNLARI ESNAF ODASI
YÖNETİM KURULU ASIL ÜYELERİ DENETİM KURULU
SEBAHATTİN YILDIRIM (BAŞKAN) TUNCAY SÜLEYMANOĞLU
METİN YAKIŞAN SERKAN UZUN
SADİ GÜNAY SERDAR KARASU
SABAHATTİN YAVUZ
HAVA KARAKÜP
EYÜP KUZİK
ERGÜN TÜRKER
EDİZ KINIK
GÜLHAN ARI

BURSA TERZİ KUMAŞÇI KONFEKSİYON İMALAT VE SATICILARI ESNAF VE SANATKARLAR ODASI
YÖNETİM KURULU ASIL ÜYELERİ DENETİM KURULU
NACİ CAMFENER (BAŞKAN) FENNİ ALTINSOY
MERYEM DEMİRBAŞ ŞERİF ÇALIŞKAN
MECİT ÖZGÜR ALİ ASLAN
NURİ TETİK
HAYRETTİN ENGİN
MEHMET YILMAZ ASLAN
ÜNAL ULUAD
BASRİ AYDIN
ERHAN GÜLEŞ
SERKAN ŞEREN
DURSUN BAYRAKTAR
BURSA TUHAFİYECİLER VE BENZERLERİ ESNAF ODASI
YÖNETİM KURULU ASIL ÜYELERİ DENETİM KURULU
NEDİM ÖZBALABAN (BAŞKAN) HÜLYA TAŞDEMİR
MESUT TÜTÜNCÜ İLHAN SAĞIR
İSMAİL YILMAZ HÜSEYİN ÇEPEL
TANER TANRICAN
EROL GİRGİN
NAZİF MERTOĞLU
SALİH ATAMAN
MAHİNUR MAKAR
BİLAL ARI
BURSA YAYMACILAR VE BENZERLERİ ESNAF ODASI
YÖNETİM KURULU ASIL ÜYELERİ DENETİM KURULU
FAHRETTİN TÜCCAROĞLU İSMAİL GÜLER
REVCİVAN DERELİ MUSTAFA GÜVEN
NECDET PINARDAĞ SEYFİ HÜRCAN
AHMET DEMİR
FERUDUN ÇELİK
TUĞRUL TAŞDEMİR
BATUHAN ERBİL
BURSA YEDEK PARÇALARI ESNAF ODASI
YÖNETİM KURULU ASIL ÜYELERİ DENETİM KURULU
ALPER KURTULUŞ BURAK ŞERİF
FATİH TEKDEMİR CEVAT EVRANOS
İSMAİL ACAR SAVAŞ YILMAZ
KUTBETTİN CANTAV
YUNUS EMRE KESAT
SERDAR KAZCI
OSMAN YAVAŞ
M.K.PAŞA AĞAÇ İŞLERİ SANATKARLARI ODASI
YÖNETİM KURULU ASIL ÜYELERİ DENETİM KURULU
TARIK YURDAGÜL MÜCAHİD ESEN
İLHAN ÇALIŞKAN İSMAİL AKMAN
MEHMET ARICAN KEREM ÖZHOZUN
HAMZA ATAR
MEHMET VARDAR
ÖZCAN NALBANT
İLYAS SÜTÇÜ
M.K.PAŞA AŞÇI KÖFTECİ VE BENZERLERİ ODASI
YÖNETİM KURULU ASIL ÜYELERİ DENETİM KURULU
EROL ASLAN SEMİH DOĞAN
TUFAN UYSAL YUSUF ERDEM
MUSTAFA ACAR MEHMET ÖZÇAVDARLAR
TUNCAY MURAT
SELAHATTİN ERDEM
FARUK BAKKAL
NECMİ ÇAVDARLAR
M.K.PAŞA BAKKALLAR ODASI
YÖNETİM KURULU ASIL ÜYELERİ DENETİM KURULU
CEMALETTİN YILMAZ NİDA DEMİRKOL
SİBEL SÜRMELİOĞLU AYHAN ŞİMŞİT
ÖMÜRLÜ AKBAŞ MURAT GÜZELEL
CEMAL ÇAM
MEHMET MENÇEK
ERAY ALTINTAŞ
MUSTAFA DEMİR
M.K.PAŞA BERBERLER ODASI
YÖNETİM KURULU ASIL ÜYELERİ DENETİM KURULU
İSA ORUÇ OSMAN ÇAVUŞOĞLU
SEVGİ BAYRAKTAR HÜSNÜ GÜNDEŞ
BÜLENT SATI SEDAT ARICAN
RECEP GÜLER
ÜMİT YILDIZ
SERDAR GÜLEÇ
ENGİN ÇELİK
M.K.PAŞA HABERLEŞME, DİNLENME, BARINMA VE EĞLENCE HİZ. ESNAF ODASI
YÖNETİM KURULU ASIL ÜYELERİ DENETİM KURULU
İSMAİL GÜRTUNCA (BAŞKAN) İLKER AYDIN
HALİL YIZGI HAKAN BİÇER
MÜJDAT ÇAKMAK ERDAL DEMİR
ŞERİF MEHMET KOSVALI
SERKAN KORUCU
YALÇIN GÜNEŞ
KEMAL NAKAŞ
M.K.PAŞA MADENİ EŞYA SANATKARLARI ODASI
YÖNETİM KURULU ASIL ÜYELERİ DENETİM KURULU
ÖNDER AYDIN EROL ELBİRLİK
YASİN SÜTÇÜ FECRET AKTUNALI
AHMET AÇIKGÖZ MURAT ŞAHİN
HAKAN KÜÇÜKORTAKÖYLÜ
ERSOY SALGAR
ERTAN KÜÇÜKKURAY
AYCAN ÇANUR
M.K.PAŞA SEBZECİ VE MEYVECİLER ODASI
YÖNETİM KURULU ASIL ÜYELERİ DENETİM KURULU
SERVET ALTINIŞIK OSMAN SARI
KEMAL TANELİ KEMAL YÖRÜK
FUAT BAYRAM AZİZ DAĞHAN
ADEM FISKİYE
AHMET CAN ÖZYAKAR
CEM CİNGÖZ
İBRAHİM ESEN
M.K.PAŞA ŞOFÖRLER VE OTOMOBİLCİLER ODASI
YÖNETİM KURULU ASIL ÜYELERİ DENETİM KURULU
ŞAHAP VAHİT GİRGİN ÖZKAN ESEN
CEVAT DURAK BEKİR UĞUR
MUSTAFA DELİOĞLU SALİM BİRDİ
MEHMET AYBEY
KAMİL TURAN
ÜMİT ZENGİN
KEMAL CENGİZ
M.K.PAŞA TUHAFİYECİLER MANİFATURACILAR VE BENZERLERİ ODASI
YÖNETİM KURULU ASIL ÜYELERİ DENETİM KURULU
SERKAN BÜYÜKBAYRAKDAR ALİ OSMAN YILMAZ
NEDİM ŞAHİN AYSEL YILMAZ
AHMET BAKKAL ASLI PEKER
FEVZİ SEÇER
BÜLENT AKKOYUNLU
İSMAİL DOĞRU
SERKAN MUTLUER
MUSTAFAKEMALPAŞA  ESNAF VE SANATKARLAR ODASI
YÖNETİM KURULU ASIL ÜYELERİ DENETİM KURULU
MEHMET EMİN ŞEN MERVE ÇARIKÇI
NECATİ KUŞÇU NESRİN  KAZAN
RIFAT ÖZDEL AYŞE ATILGAN
ATİLLA BUZ
ATİLLA AY
YALÇIN YILDIRIM
ŞAFAK ÜLGER
İNEGÖL KIRTASİYECİLER ZÜCCACİYECİLER HIRDAVATÇILAR VE BAKKALLAR ODASI
YÖNETİM KURULU ASIL ÜYELERİ DENETİM KURULU
HAKAN İNKAYA GÖKMEN KARABAĞLI
HÜSEYİN KOCABEY ABDULHAKİM ÖZTAŞ
ERGÜN İNCE MEHMET SABİT TATLI
SALİH BİLAL ASLAN
HARUN ÇALIM
MUSA DEMİR
MÜMİN PARMAK
MEHMET SALİH DAMLALI
TUNCAY BİLGİN
İNEGÖL BERBERLER VE KUAFÖRLER ODASI
YÖNETİM KURULU ASIL ÜYELERİ DENETİM KURULU
ERHAN GÜVEN (BAŞKAN) MERVE GÜNBAY
MUHARREM ÜÇKARDAŞ İSMAİL EZLEN
BİNALİ GÜNALTAY FATİH EFE
İSMAİL DÜGEN
MURAT GÜNGÖR
ENGİN ESER
HÜLYA HATİCE TERKENLİ
İNEGÖL ARABACI  DEMİRCİ VE MADENİ SANATKARLAR ODASI
YÖNETİM KURULU ASIL ÜYELERİ DENETİM KURULU
ERSİN ACAR HALİL KAPLAN
FATİH ÖZGAR DOĞAN BOZBULUT
SAİD YILDIZ HALİL TOY
ÜNAL ATAY
SİNAN YAMAN
ERENCAN AKDENİZ
EMRE ZAMAN
İNEGÖL ELEKTRİKÇİLER VE BENZERLERİ ODASI
YÖNETİM KURULU ASIL ÜYELERİ DENETİM KURULU
FATİH AŞKIN GÖKHAN BALTA
METİN BABACAN AHMET ARBAŞ
RECEP GÜLER UMUT ÇAKICI
ÖZAY ŞEKER
DOĞAN GÜMÜŞTEKİN
SEMİH AYDIN
SEZER KAHRAMAN
İNEGÖL KAHVECİLER VE BÜFECİLER ODASI
YÖNETİM KURULU ASIL ÜYELERİ DENETİM KURULU
SALİH REMZİ PAKOĞLU YENER YILDIRIM
FEVZİ ERÇİFTÇİ ULAŞ YENTEK
MUSTAFA YAŞAR YENİ GÖKHAN ARABACI
MEHMET YILMAZ
ÜMİT ÜSTÜNKAYA
ERHAN TURFAN
MEHMET SARIARSLAN
İNEGÖL KERESTECİLER ODASI
YÖNETİM KURULU ASIL ÜYELERİ DENETİM KURULU
ZİYA TURAN GÜVEN KOÇER
CEMAL AKTÜRK EMİN BAYKAY
EROL ÇAVDAR FATİH YILDIZ
ADNAN YILMAZ
RIDVAN CEVAHİR
ASIM ÇETİN
BURAK YİĞİT
İNEGÖL KÖFTECİ  AŞÇI TATLICI VE BENZERLERİ ODASI
YÖNETİM KURULU ASIL ÜYELERİ DENETİM KURULU
SABRİ DÖNMEZ İLHAN KORKMAZ
MEHMET DURSUN YAKUP BAY
VOLKAN KARDAŞ SEDAT ÇEŞİT
ÖNDER TATTU
DUYGU KÜÇÜK
MEHMET DEMRAL
İLKER İNKAYA
İNEGÖL MARANGOZLAR VE MOBİLYACILAR ODASI
YÖNETİM KURULU ASIL ÜYELERİ DENETİM KURULU
ÖZCAN AYHAN KEMAL KAYA
MURAT ESİNER ÖMER GÜRKAN
ÜMİT AYBİL ÇAĞIL DUMAN
İSMAİL TAÇ
AHMET GÜDER
HÜSEYİN KÜÇÜK
ERCAN ÇİĞDEM
İBRAHİM TURAN
SEDAT SEYMEN
İNEGÖL MEYVECİLER SEBZECİLER VE PAZARCILAR ODASI
YÖNETİM KURULU ASIL ÜYELERİ DENETİM KURULU
VEHBİ DURGUT KADİR KURHAN
ALİ EREN ABDULLAH AKMAN
MURAT MESTAN GÖKHAN ALİ YAVUZ
ÖZKAN BATTAL
BİLAL ALTUN
ÜZEYİR YILDIZ
SAMET TETİK
İNEGÖL ŞOFÖRLER VE OTOMOBİLCİLER ODASI
YÖNETİM KURULU ASIL ÜYELERİ DENETİM KURULU
BAHATTİN KORKMAZ ERDOĞAN NARİN
VEYSEL KOCAAĞA HASAN BİRCAN
ORHAN CEYLAN FERHAT ÖZCEN
OSMAN BAYKOZ
İSMAİL MANAVOĞLU
ÖZAY SÜTÇÜ
NURETTİN ACAR
İBRAHİM BAYRAM
MESUT EKREN
İNEGÖL TERZİLER VE İŞÇİLERİ ODASI
YÖNETİM KURULU ASIL ÜYELERİ DENETİM KURULU
SELİM MALÇOK İSMAİL ÇALIŞIR
SELİM ÖZŞAHİN MUSTAFA AYRANCI
MERAL AKTAŞ MESUT EFE
AHMET YEMENİCİOĞLU
MEHMET YOLDAŞ
GENÇ OSMAN GÖKTÜRK
NEVİN KARATEPE
KARACABEY BAKKALLAR, BAYİLER VE BÜFECİLER ODASI
YÖNETİM KURULU ASIL ÜYELERİ DENETİM KURULU
İSMAİL ALTIPARMAK ALPER ŞİNİK
MUSATAFA ERDİM AYKUT ASA
İSMAİL OVA BARIŞ YALÇIN
İBRAHİM AŞTAL
BEYTULLAH AKINCI
HASAN GÖKTAŞ
RÜSTEM BİLGİN
KARACABEY BERBERLER VE KUAFÖRLER ODASI
YÖNETİM KURULU ASIL ÜYELERİ DENETİM KURULU
İLHAMİ KÖSEM SEFA TÜRER
DAVUT YAPRAK MESUT AKBAŞ
EYÜP GÜNDEN ABDÜLSAMET CAN
KADİR UĞUR
NAZLI GÖKTAŞ
LÜTFİ ÖZKAN
GÜLŞAH EZER
KARACABEY DEMİRCİ MARANGOZ VE BENZERLERİ ODASI
YÖNETİM KURULU ASIL ÜYELERİ DENETİM KURULU
NEDİM SINDIRAN BEYCAN KIZILKAYA
DAVUT ADAK SERKAN ŞEN
KENAN KIZGIN HAKAN ÇATAK
GÜRHAN ŞENPINAR
EKREM GÜNDOĞAN
HASAN CÖMERT
SAMET ASAR
KARACABEY KAHVECİLER AŞÇILAR VE BENZERLERİ ODASI
YÖNETİM KURULU ASIL ÜYELERİ DENETİM KURULU
BURHAN ALTINTAŞ KORAY AŞKIN
TUNCAY KOCACIKLI SEZGİN KÖKÇÜ
İHSAN ÇELENLİ HALİL TOPÇU
ERDİNÇ ESKİKART
SABRİ KUTKU
CEMAL AYVA
MAHMUT ATAŞ
KARACABEY KUNDURACI SARAÇ VE BENZERLERİ ODASI
YÖNETİM KURULU ASIL ÜYELERİ DENETİM KURULU
KAMİL BAŞPINAR KADRİ İÇÖZ
MEHMET TEKLİGÖL EMRE SARIKAYA
HASAN SİVİŞ İREM KARAGÖZ
ÖZGÜR ÖZCAN
GÖKSEL CENGİZ
ATİLLA GÜN
MURAT GÖZTEPE
KARACABEY MANAVLAR VE PAZARCILAR ESNAF ODASI
YÖNETİM KURULU ASIL ÜYELERİ DENETİM KURULU
NUSRET ORUMDAŞ AYTAÇ DÖNERTAŞ
MUHİTTİN ACAR CAN YENİCE
GÖKHAN ORUÇ ATA KARAGÖZ
SÜLEYMAN TEZCAN
ERCAN AYDIN
ABDULLAH DAĞLI
MUSTAFA KIRMIZI
KARACABEY ULAŞTIRMA HİZMETLERİ ESNAF ODASI
YÖNETİM KURULU ASIL ÜYELERİ DENETİM KURULU
RAMAZAN BAY ALİ  İSMET BOZDEMİR
NİZAMETTİN ATAMAN EVREN DİRENCİ
METİN ÇİÇEK HASAN SEVİNÇ
SAİM AKSU
ERDİNÇ DİPLİ
İSMAİL DOĞRUER
HASAN ÇAVDARLI
KARACABEY TERZİLER VE BENZERLERİ ODASI
YÖNETİM KURULU ASIL ÜYELERİ DENETİM KURULU
ŞERAFETTİN BARBAROS (BAŞKAN) HAMDİYE AYDIN
İSMET KARAN BİROL ÇİFTÇİ
HAKAN SELTEN İSMAİL KEÇE
HASAN AYKUT
HALİL BARLAS
FAYSAL AY
HASAN ÖNDER
GEMLİK ESNAF VE SANATKARLAR ODASI
YÖNETİM KURULU ASIL ÜYELERİ DENETİM KURULU
İSMAİL BEKİ MEHMET NEZİH KARAKUŞ
MUHAMMET HANİFİ KANTAR GÖKHAN AKBULUT
İBRAHİM İNCE SEDA ÜRE
FİKRET ÜNAY
FAHRETTİN CEYHAN
HAZIM AYDIN
ORHAN AYAZ
HASAN ERGENE
EMRE KABRAN
BARIŞ KAHRAMAN
ORHAN AYAN
GEMLİK MİNİBÜSÇÜLER VE OTOBÜSCÜLER ODASI
YÖNETİM KURULU ASIL ÜYELERİ DENETİM KURULU
HALİL YEŞİLBURSA AYKUT GÖBEL
ABDULLAH İNCE SERKAN TAŞ
MUSTAFA ÜNAL HÜSEYİN TEMEL
OSMAN YILANCI
ÖMER ÇAKALOĞLU
MESUT ÇAKMAK
ULAŞ GÜNAY
GEMLİK ŞOFÖRLER VE OTOMOBİLCİLER ODASI
YÖNETİM KURULU ASIL ÜYELERİ DENETİM KURULU
MEHMET CESSUR NECMETTİN AYDIN
ERKAN ÖZKARDEŞ İBRAHİM KÖKTÜRK
HAKAN ÖZGEÇ SELÇUK BAYRAK
HAKAN AKARMIŞ
NURETTİN DEMİR
ERKAN BOL
YUSUF KOZPINAR
YENİŞEHİR BERBERLER ODASI
YÖNETİM KURULU ASIL ÜYELERİ DENETİM KURULU
AHMET AKAR MEHMET YILDIZ
SEDAT AY ZEKİ DURMUŞ
İBRAHİM KISIK AYŞE EŞKİN
MUSTAFA FAHRİ ŞENTÜRK
HASAN TOKAÇ
AHMET TUN
ERKAN BAL
YENİŞEHİR DEMİRCİLER VE MADENİ İŞLER SANATKARLARI ODASI
YÖNETİM KURULU ASIL ÜYELERİ DENETİM KURULU
YUSUF SÜER  (BAŞKAN) HASAN TOPOĞLU
METİN İŞSEVER MUSA ÇİLİNDİR
FUAT YAMAN KADİR ÇEVİK
MUSTAFA IŞILDAK
HÜSEYİN ÖZKEN
NAZİM SEZGİN
MURAT KAYA
YENİŞEHİR MUHTELİF ESNAF VE SANATKARLAR ODASI
YÖNETİM KURULU ASIL ÜYELERİ DENETİM KURULU
FAHRETTİN BİLGİT   (BAŞKAN) ERDİNÇ KARABAY
İSMAİL SAVAŞ GÖKHAN İLHAN
BÜLENT TUĞRAL EMRE ÇEVİK
BASRİ AÇAR
MÜRSEL ÖZAY
AHMET MUTLU
HASAN GÖZLER
YENİŞEHİR ŞOFÖRLER VE OTOMOBİLCİLER ODASI
YÖNETİM KURULU ASIL ÜYELERİ DENETİM KURULU
MEMİŞ ORAL İBRAHİM DALKIRAN
İSMAİL FİLİZ BÜLENT CENGİZ
FİKRET ÇOBAN MESUT ALTAŞ
SEFER KILINÇ
FUAT ŞALAR
MEHMET AYDOĞDU
MUSTAFA UL
MUDANYA ESNAF VE SANATKARLAR ODASI
YÖNETİM KURULU ASIL ÜYELERİ DENETİM KURULU
ERTAN ABDÜLAZİZOĞLU GÜLŞEN ERSEZEN
ESAT DEMİRCAN ERDOĞAN TEKİN
BELGİN ADIYAMAN HAYDAR GÜRSOY
CEVAT DEMİRCİ
HALİL İBRAHİM UĞUR
HASAN DEVECİOĞLU
HÜSYEİN AYDIN
FERDİ DİŞLON
MURAT KARA
MUDANYA OTOMOBİLCİLER VE ŞOFÖRLER ODASI
YÖNETİM KURULU ASIL ÜYELERİ DENETİM KURULU
HİKMET İLHAN MUSTAFA ÖZER ÖZÇELİK
ERSİN MECİT SELİM ÖZMAN
FUAT ESKİ ERSİN ÇABUKLAR
EVREN IŞIKOĞLU
CENGİZ KALDIRIM
EMRE TÜRK
HÜSEYİN ASLAN
ORHANGAZİ ESNAF VE SANATKARLAR ODASI
YÖNETİM KURULU ASIL ÜYELERİ DENETİM KURULU
TURGAY DURMUŞ UĞUR GÜNDÜZ
HARUN AYDIN YÜKSEL KÖSE
YASİN VATANSEVER FATMA DEMİR
BEYTULLAH UYSAL
TANER GÜLER
YALÇIN ÖZGÜR
SÜLEYMAN ACAR
HÜSAMETTİN ŞİMİŞEK
TEMEL USTA
ADEM ŞİPAL
SADRETTİN GÜMAN
ORHANGAZİ ŞOFÖRLER VE OTOMOBİLCİLER ODASI
YÖNETİM KURULU ASIL ÜYELERİ DENETİM KURULU
KAMİL  SEVİNÇ TOLGA TAMAR
FARUK PALA CİHAN MUŞLU
ALİ GÜNDOĞDU TAMER KARA
ÖZKAN BOMBACI
TAHSİN BİRGÜL
AKİF YAZICI
HASAN ÇUBUK
İZNİK MUHTELİF  ESNAF VE SANATKARLAR ODASI
YÖNETİM KURULU ASIL ÜYELERİ DENETİM KURULU
KADİR AKÇAALAN (BAŞKAN) ZELİHA ERTUĞRUL
ÖNER ERCÜMENT ŞAHİN AYTEN GÜZEL
MEHMET ŞEN FİKRET ŞEN
ERSİN TEMEL
NİHAT TEMEL
ETHEM AYDIN
MÜJDAT ARABACI
RIDVAN CİNAL
OSMAN DEMİRCAN
İZNİK ULAŞTIRMA HİZMETLERİ ESNAF ODASI
YÖNETİM KURULU ASIL ÜYELERİ DENETİM KURULU
RECEP USLU   (BAŞKAN) ALİ GİRGİN
HALİL KÜÇÜKER NEVZAT ÖZEL
ALİ KÜÇÜKÇAKIR ÖZGÜR DUYGU
NECATİ ŞİMŞEK
VEYSEL UYSAL
ZEKİ BEKAR
AYTAÇ ÇÖMEZ
ORHANELİ ESNAF VE SANATKARLAR ODASI
YÖNETİM KURULU ASIL ÜYELERİ DENETİM KURULU
MÜMTAZ ASLAN YAŞAR ATEŞ
ATIL ULAŞ GÜLTEKİN İSMET ARIK
YUSUF TOSUN MEHMET AYDEMİR
SERKAN CAN
FEZAİL SEVİNÇ
İLHAN TURAN
METİN AY
ORHANELİ ŞOFÖRLER VE NAKLİYECİLER ODASI
YÖNETİM KURULU ASIL ÜYELERİ DENETİM KURULU
RIDVAN MARAL ŞABAN YURDAL
OSMAN AYDOĞDU MEHMET ARI
ÖMER ARIKAN OSMAN ANKIT
KEMAL ASLAN
BEKİR BAHADIR
HÜSEYİN KURHAN
AYHAN SEVİNÇ
KELES ESNAF VE SANATKARLAR ODASI
YÖNETİM KURULU ASIL ÜYELERİ DENETİM KURULU
ÖZCAN YENİ SEDAT YELBEY
NAİL KELES ETHEM YILMAZ
İSMAİL ORHAN FUAT KAYIŞ
EKREM UÇAR
SİNAN UYAN
ADNAN UÇAR
ARİF AKTAŞ
KELES  ULAŞTIRMA HİZMETLERİ ESNAF  ODASI
YÖNETİM KURULU ASIL ÜYELERİ DENETİM KURULU
ETHEM IŞIK MUTLU UĞUR
AHMET GÜNEY ÇETİN ASLAN
SÜLEYMAN SALI İSMAİL CİNGÖZ
RIDVAN KAMA
AHMET AK
AYDIN HACAT
HALİL İBRAHİM YAĞIZ
KESTEL ESNAF VE SANATKARLAR ODASI
YÖNETİM KURULU ASIL ÜYELERİ DENETİM KURULU
NUSRET GÜLSEVDİ MUSTAFA AĞMİL
MEHMET YILDIZ SAMET ADALI
ŞABAN ALPER ŞERİF ŞANTÜRK
FUAT KURT
KUDRET KOÇOĞLU
MUSTAFA BAKİ
YAŞAR ALP
KESTEL MİNİBÜS KAMYON ŞOFÖR VE OTOMOBİLCİLER ODASI
YÖNETİM KURULU ASIL ÜYELERİ DENETİM KURULU
MEYSUN AYVA ERSEL ERTAN
SEYİT AHMET KARACA GÖKHAN PARMAKLIOĞLU
MİTHAT KARAOĞLU YUNUS BALLI
HASAN DURMAZ
İBRAHİM ACAR
BÜNYAMİN AKTAŞ
HÜSEYİN TOP
GÜRSU MUHTELİF ESNAF VE SANATKARLAR ODASI
YÖNETİM KURULU ASIL ÜYELERİ DENETİM KURULU
AHMET ORHAN ERGÜN KOCAEFE
BAHATTİN LİZOR TOLGA ARABACI
HAKAN URAL SEFER BURNAZ
HASAN ACAR
LEVENT ÇAĞLAR
MEHMET SABRİ TANYERİ
NURİ BORAN
OKAN YEŞİLYURT
GÖKALP ERSOY
GÜRSU NAKLİYECİLER MİNİBÜSCÜLER TAKSİCİLER VE KAMYONCULAR ODASI
YÖNETİM KURULU ASIL ÜYELERİ DENETİM KURULU
RECEP KAYA HAKAN DOĞU
SÜLEYMAN ERGİN MURAT KARAMAN
RECEP BELEŞ FATİH YILMAZ
BURAK KOÇER
ABDULLAH ÇALIŞKAN
BASRİ TÜCAR
MÜMİN ÇETİN
BÜYÜKORHAN ESNAF VE SANATKARLAR ODASI
YÖNETİM KURULU ASIL ÜYELERİ DENETİM KURULU
MURAT ASLAN ALAADDİN HUSTEN
İSMAİL GÜLTEKİN OSMAN MARAL
ERGÜN OKTAY ONUR ASLAN
ERHAN FERİK
AYDIN GÜLTEKİN
ALİ BAYRAM
YUNUS AKLAN
HARMANCIK MUHTELİF ESNAF VE SANATKARLAR ODASI
YÖNETİM KURULU ASIL ÜYELERİ DENETİM KURULU
SADIK SEVİ YALÇIN KAYA
AHMET ORAL MUSTAFA ÇAKIR
MEHMET YAŞAR ÇETİNKAYA EMRAH İNCE
MEHMET YAŞAR ARI
MEHMET ÖZGER
HASAN GÖÇ
ERKAN AKALIN 0